Přítel Ruska Vyvadil před rozhovorem pro New York Times: To, co jim řeknu, nerozdejchají!

25.03.2015 22:30

Zakladatel Přátel Ruska v České republice Jiří Vyvadil, který sám sebe postavil do čela protiamerických protestů, děkuje za pozornost, kterou mu v posledních dnech věnují novináři. "Učinili jste z nás osu protiamerického odporu. Díky," napsal na sociální síti Facebook. A zdaleka tím neskončil. Mediální svět se podle jeho názoru zbláznil.

Přítel Ruska Vyvadil před rozhovorem pro New York Times: To, co jim řeknu, nerozdejchají!
Foto: hns
Popisek: Jiří Vyvadil v půlnočním rozhovoru

Jiří Vyvadil tvrdí, že akce "havlistů“, kteří si z něj udělali srandu, přinesla odpovídající reakci. O odpůrce amerického konvoje se začala zajímat řada médií. Poskytl prý rozhovor serveru Aktuálně.cz, týdeníku Euro, časopisu Respekt, MF Dnes a dostane prostor i v Českém rozhlasu a v internetové debatě se prý utká i s Tomášem Klvaňou. Toho označuje za "naprostého pitomce“. V konečném důsledku se prý tedy počínání "havlistů“ obrátilo proti nim, jako vždy.

"A jako bomba můj předpokládaný rozhovor pro New York Times, který poskytnu dnes večer. To, co americkým posluchačům řeknu, tak to nerozdejchají,“ oznámil bývalý senátor ČSSD. Za tuto pozornost prý děkuje především Jaroslavu Cermanovi, který narušil činnost skupiny "Neprojdou“.

Dal také jasně najevo, že se vypořádal s Českou televizí, když odmítl vystoupit v pořadu 168 hodin. Je mu prý totiž jasné, čeho je tato instituce schopná.

Jiří Vyvadil doslova napsal :

Mediální svět se zbláznil. Už ani tento týden neodcházím do kanceláře a jen poskytuji rozhovory. Chtěl bych fašistovi Jaroslavu Cermanovi poděkovat za péči, kterou věnoval mě a skupině NEPROJDOU. A chtěl bych rovněž poděkovat bakalovským médiím, které s takovou láskou Tvé příspěvky zveřejnily.
Očinili jste z nás osu protiamerického odporu. Díky.
Poskytl už jsem rozhovor zpravodajství aktuálně.cz, mladé frontě, hodinový rozhovor pro týdeník Euro a dnes asi hodinový rozhovor pro časopis Respekt, zítra jdu v 17:00 na půl hodiny do radiožurnálu, v pátek na hodinu na internetovou debatu s naprostým pitomcem jinak to bývalým zmocněncem pro výstavbu amerického radaru Tomášem Klvaňou.
A jako bomba můj předpokládaný rozhovor pro New Yourk Times, který poskytnu dnes večer.To, co americkým posluchačům řeknu, tak to nerozdejchají.
Jardo Cermane, už od neděle 6:00 hodin z rána jsem díky portálu okoun věděl, že jde o havlistickou provokaci, která – tak jako vždy u toho, co havlisté podnikají, se musí obrátit proti nim.
Díky. Fakt díky.
Ty i Bakalova média jste si vedli skvěle.
PS.: A to jsem dnes natvrdo odmítnul Českou televizi 168 hodin. vím, co jsou zač : supertrollové.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

boj s dezinformacemi

Dobrý den, proč se podle vás šíří dezinformace? Není to náhodou proto, že vy politici špatně komunikujete? Ostatně na špatnou komunikaci této vlády poukazují mnozí. A jak přesně s nimi chcete bojovat? Budete odsuzovat všechny názory, které se neslučují s těmi vašemi? To totiž teď děláte. A ještě je...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vepřový Lidl: Polákům za 58, Čechům za 90. Důkazy se množí

17:10 Vepřový Lidl: Polákům za 58, Čechům za 90. Důkazy se množí

Že už se do Polska nevyplatí jet za levnějšími potravinami? To není pravda. Německý obchodní řetězec…