Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek prozradil, že sice nebude v Poslanecké sněmovně, ale své politické zkušenosti a rady hodlá dál nabízet tomu, kdo o ně projeví zájem. Pokud bude chtít, tak třeba i rodící se předvolební koalici ODS, TOP 09 a KDU-ČSL.
Vedle toho se hodlá živit ještě jinou prací, protože poradenstvím politickým stranám se prý uživit nemůže. Podle svých slov má několik pracovních nabídek, ale o těch teď nechce mluvit.
Sloužit své zemi hodlá prý až do smrti. V tomto směru je mu vzorem čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.



