Prů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém

17.09.2019 14:19 | Zprávy
autor: jma

Ekonomka a blogerka Markéta Šichtařová varuje před ekonomickou recesí, která se prý nezadržitelně blíží. Důvodem jsou podle ní i populistické kroky vlády Andreje Babiše a intervence České národní banky. Prezident Miloš Zeman již před časem upozorňoval, že ekonomika půjde do recese, se slovy „mejdan skončil“.

Prů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ekonomka Markéta Šichtařová

Šichtařová, ředitelka společnosti Next Finance s.r.o., na svém facebookovém profilu varuje před recesí. „Když pracujete s velkým množstvím různě velkých firem a z různých oborů (jako já), má to výhodu, že vidíte určité trendy, které v ofiko statistice nejsou ještě moc vidět,“ píše Šichtařová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Svoboda slova

Kde byla vaše podpora svobody slova, když jste vypínali weby nebo když útočíte na ty, co vyjádří svůj názor a nazýváte je třeba svoločí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Je to tu: „Vyjděte do ulic za Českou televizi.“ Výzva

11:12 Je to tu: „Vyjděte do ulic za Českou televizi.“ Výzva

Ministr kultury Ota Klempíř v koaliční vládě ANO, Motoristů a SPD oznámil, že se ruší dlouhé roky fu…