První slovenský prezident svádí tu nejtěžší bitvu

01.10.2016 14:25

Šestaosmdesátiletý Michal Kováč od pátku svádí ten nejtěžší boj, jaký si lze představit. Bojuje o život. Podle slovenského serveru Čas.sk. musel být první slovenský prezident uveden dokonce do umělého spánku.

První slovenský prezident svádí tu nejtěžší bitvu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lékař s pacientem, ilustrační foto

Michal Kováč byl hospitalizován v Nemocnici sv. Michala Ministerstva vnitra Slovenské republiky. Novinářům to potvrdil mluvčí resortu Ivan Netík. „Exprezidenta Kováče jsme hospitalizovali na jednotce kardiologické intenzivní péče. Jeho stav je stabilizovaný. Rodina si nepřeje sdělovat další podrobnosti,“ oznámil. V poslední době jde již o třetí převoz pana Kováče do nemocnice. Tentokrát je to však podle serveru opravdu hodně vážné, protože exprezident musel být uveden do umělého spánku.

Celý článek najdete zde

Michala Kováče přivezli do nemocnice v pátek. Byl při vědomí a komunikoval. Byl však dehydrovaný a špatně se mu dýchalo. Okolo páté hodiny odpoledne se však jeho zdravotní stav razantně zhoršil a lékaři museli pacienta uvést do umělého pánku, aby zvýšili jeho naděje v boji o život.

Podle lékařů bude třeba prověřit, jak dobře funguje Kováčovo srdce, protože má zrychlený tep. Příčiny této skutečnosti mohou být různé.

reklama

autor: mp

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

odvody

Když si začínající podnikatel odloží platby pojištění, ale v podnikání se mu nedaří, tak je stejně bude muset uhradit, nebo ne? A kde je pak nějaká pomoc? Protože ony i minimální zálohy budou díky vaší vládě dost vysoké. Uvědomujete si to? Proč jste vlastně na navýšení přistoupili, hlavně teď když ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prezident Pavel, Mašínová i Vetchý. Vladimír Hučín vytáhl vzpomínky

4:44 Prezident Pavel, Mašínová i Vetchý. Vladimír Hučín vytáhl vzpomínky

„Najednou jsme viděli v Lidových novinách fotku, jak se usmívá na Eduarda Stehlíka a Petra Pavla s t…