Putin se nedožije příštího roku, prorokuje ruský opozičník. A už ví, kdo jej zabije

23.01.2023 21:40 | Ze sítí
autor: nab

„Šéf Kremlu Vladimir Putin se nedožije příštího roku, zabít by ho mohl někdo z jeho nejbližšího okolí.“ To podle webu Newsweek prohlásil Ilja Ponomarjov, exilový představitel ruské opozice, který jako jediný poslanec ruského parlamentu hlasoval proti anexi Krymu Moskvou v roce 2014. Informaci zveřejnila CNN Prima News.

Putin se nedožije příštího roku, prorokuje ruský opozičník. A už ví, kdo jej zabije
Foto: Repro kremli.ru
Popisek: Ruský prezident Vladimir Putin promlouvá k zasedání rady ministerstva obrany

„Putinova moc spočívá v jeho postavení alfa samce, osoby, která je neporazitelná. Rok 2022 byl rokem, kdy tato pozice začala slábnout. Moje prognóza je, že se svých dalších narozenin nedožije,“ řekl Ponomarjov webu Newsweek. Putin oslaví 71. narozeniny 7. října.

  • Původní zdroj ZDE

Slábnoucí podpora a strach z možného procesu kvůli válečným zločinům by mohly podle Ponomarjova znamenat, že Putina ještě letos zavraždí někdo z jeho nejbližšího okolí. „Mým osobním snem je samozřejmě vidět Putina v Haagu, ale nemyslím si, že se to podaří,“ řekl Ponomarjov.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žádná cenzura Pavla. Je to jinak. Ministerstvo obrany vrací úder

14:36 Žádná cenzura Pavla. Je to jinak. Ministerstvo obrany vrací úder

Ministerstvo obrany odmítá nařčení, že cenzuruje rozhovor s prezidentem Petrem Pavlem, který natočil…