Putina čekají těžkosti. Jde o obyčejné Rusy

06.08.2018 15:05 | Zprávy
autor: mp

Rádio svobodná Evropa/Rádio svoboda tvrdí, že záře ruského prezidenta Vladimira Putina pomalu slábne. Popularita prezidenta klesá. Je prý nejnižší od roku 2013.

Putina čekají těžkosti. Jde o obyčejné Rusy
Foto: Repro Youtube
Popisek: Vladimir Putin zdraví návštěvníky mistrovství světa ve fotbale

Ruský prezident Vladimir Putin fakticky stojí v čele svého státu nepřetržitě od roku 2000, i když formálně měl povinnou přestávku a mezi lety 2008 až 2012 byl „jen“ premiérem. Vzhledem k tomu, že vyhrál letošní prezidentské volby, mohl by stát v čele Ruska do roku 2024.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak přesně pomáhal jak tvrdíte prezident obejít rodu Lichtenštejnů Benešovy dekrety? Nic o tom nevím a zajímalo by mě to. A jak je vůbec možné, že se dají obejít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

22:32 Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

Předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti Petr Sokol (ODS) v Interview ČT24 reagoval na va…