Rath píše z vězení a srovnává se s Janouškem: Dvojí metr

27. 6. 2012 13:12

Zadržený poslanec David Rath již potřetí napsal na Facebook z vazby. V dopise hovoří o lobbistovi Romanu Janouškovi, který srazil ženu, ale není ve vazbě, naopak je v Chorvatsku.

Rath píše z vězení a srovnává se s Janouškem: Dvojí metr
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Vazebně stíhaný poslanec David Rath vystoupil ve sněmovně
reklama

"Dočetl jsem se v novinách, že je pan Janoušek opět na dovolené v Chorvatsku. Před třemi měsíci měl nehodu v opilosti, během které srazil řidičku nabouraného auta. Člověk, který se posadí za volat s 2,2 promile alkoholu v krvi, naprosto bezohledně ohrožuje životy dalších lidí. Navíc při tom přejel ženu a způsobil jí vážná zranění. Policistům ujížděl a následně i utíkal. Přesto ho policie nechala jít domů," konstatuje Rath.

Poslanec připomíná chování policie k Janouškovi - žádné testy na drogy, nevzali mu řidičský průkaz. "Já jsem na rozdíl od pana Janouška nikoho neohrožoval ani nezranil, stejně tak jsem nikam neutíkal. Přesto sedím už víc než měsíc ve vazbě. Díky tomuto faktu u mě jen roste pocit naprosté nespravedlnosti. Vůbec se u nás neměří stejným metrem…" napsal Rath.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...

22:22 Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...

Ředitel odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se znechucením sleduje, …