Rathovi advokáti podali stížnost proti kauci. Zdá se jim vysoká

24.08.2012 9:00 | Zprávy

Advokáti Davida Ratha v pátek dopoledne podali k soudu stížnost proti výši kauce za propuštění obviněného poslance z vazby. Ta nyní dělá 14 milionů korun. S informací přišla Česká televize.

Rathovi advokáti podali stížnost proti kauci. Zdá se jim vysoká
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

Stížností se bude zabývat středočeský krajský soud. Wažik, který o kauci v pondělí rozhodl, uvedl, že mu spis zašle v pondělí.

Rathovi obhájci se rozhodli, že proti 14milionové kauci podají stížnost. V pondělí soud stanovil její výši s tím, že o případném propuštění bude rozhodovat v září. Proti tomu ale ve čtvrtek podalo stížnost středočeské státní zastupitelství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno, čtk

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němcům cukr a Čechům? Podívejte se sami, co vám dává do pití Coca-Cola

20:11 Němcům cukr a Čechům? Podívejte se sami, co vám dává do pití Coca-Cola

Společnost Coca-Cola v USA po naléhání prezidenta Trumpa ustoupila tlaku a Američanům nabídne nápoje…