
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: tan
KAM JDOU VEŘEJNÉ PENÍZE Naše redakce má k dispozici smlouvu mezi Českým rozhlasem a Lázněmi Poděbrady, které od téhle veřejnoprávní instituce obdržely 351 tisíc korun za nájem, ubytování a poskytnutí cateringových služeb. Rozhlas si pronajal kongresový a koncertní sál, ubytování v luxusním hotelu Libenský a catering v restauraci Swiss.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: tan
Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.
Přetvářka a podvod ve službách ideologie, potěmkinovská věda. Ekonom Martin Štencel zkoumal, jak pro…