Ruce by jim utrhali, jak chtěli kšiltovku. Babiš přijel do Žatce

24.5.2022 2:30 odp. | Ze sítí

Při turné po republice se bývalý premiér Andrej Babiš pochlubil tím, jaký je zájem o reklamní rekvizity. V Žatci byl například velký zájem o kšiltovky Sorry jako, což Babišův tým ukázal na instagramu.

Ruce by jim utrhali, jak chtěli kšiltovku. Babiš přijel do Žatce
Foto: Repro Instagram
Popisek: Babiš rozdává kšiltovky

Andrej Babiš pokračuje ve svém předvolebním turné po České republice. Včera zavítal do Žatce. A podle záběrů se opět setkal s vřelým přivítáním svých příznivců. Velký zájem byl zejména o modré čepice s nápisem „Sorry jako“, které v rámci návštěvy rozdávali Babišovi pomocníci. Což Babiš na židli s pobavením pozoroval, zatímco podepisoval knihy a další kampaňové materiály. Se zájmem o kšiltovky se pak podělil na Instagramu. Kromě Žatce, kde se Babiš podíval do Přírodovědného centra, navštívil také Louny, z nich ovšem Babiš natočil jen závěr po setkání s lidmi. Dnes bývalý premiér navštívil Příbram.

Příznivci Andreje Babiše v Žatci

Opozice mu v mezičase otlouká o hlavu, že by měl místo objíždění republiky sedět v Parlamentu, například na mimořádné schůzi. „Takže v úterý v 19.46 jsem dostal pozvání na čtvrteční mimořádnou schůzi ohledně nouzového stavu. Ano, v úterý. My jsme tuto cestu plánovali dlouhodobě. Tak co, měl jsem to zrušit? Proto, abych pozoroval ty nesmysly, tu neschopnost této vlády v rámci nouzového stavu zvládnout uprchlickou krizi? Takže vznikla obrovská aféra, že Babiš nepracuje a tyhle nesmysly. Já myslím, že dobře víte, že Babiš je pracovitý, že jsem velmi pracovitý, že pracuji pro vás, že jsem šel do politiky nezištně, že z ní nemám žádné příjmy a že jsem tady pro lidi,“ odpovídal Babiš na tuto kritiku.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

Martin Exner byl položen dotaz

Dotaz

Vážený pane poslanče, po přečtení níže uvedeného článku, si dovoluji obrátit se na vás s následujícím dotazem. Píšte tam, že nás nás Rusko snaží zmanipulovat atd. My i mí přátelé nic takového nevidíme, sledujeme zprávy na čských tel. stanicích, posloucháme Radiožurnám, Country rádio, pohybujeme se ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Začali jsme se tomu hrozně smát.“ Langšádlová a Richterová terčem posměchu. Ale pak humor přešel

16:16 „Začali jsme se tomu hrozně smát.“ Langšádlová a Richterová terčem posměchu. Ale pak humor přešel

Občanská aktivistka Jana Jochová z Aliance pro rodinu byla hostem pořadu XTV.cz. Ministryně Helena L…