Rudá Marta Semelová ještě jednou k Palachovi

21.02.2013 10:02

Poslankyně KSČM Marta Semelová dostala od čtenářky na ParlamentníListy.cz pochvalu za svůj odhodlaný postoj v debatě o Janu Palachovi. Je prý vidět, že má srdce na pravém místě. Semelová odpověděla, že tato debata ukazuje, že dnes jsou hodnoty převráceny naruby a pravda je vydávána za lež. Věří však, že si to lidé budou pamatovat a ve volbách tomu učiní přítrž.

Rudá Marta Semelová ještě jednou k Palachovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslankyně Marta Semelová

Čtenářka s pseudonymem „kralovna“  napsala prý poslankyni Semelové pod vlivem jejího vystoupení na schůzi Poslanecké sněmovny, kde společně s kolegou Miroslavem Grebeníčkem hovořila o falšování historie v souvislosti s debatou o Janu Palachovi a ustanovení jeho úmrtí významným dnem. Jejich výklad, že Palach věřil v myšlenky komunismu, byl značnou částí poslanců kritizován.

Celá odpověď ZDE

„Líbí se mi Vaše odvaha a je mi špatně z toho, jak se k Vám chovají,“ píše čtenářka. Je prý strašné, když si uvědomí, čeho všeho jsou takové lidé schopni. „A ptám se, kde je ta pravda a láska, o které se tady tak často mluví? Vy to ale víte. Vaše srdce je na správném místě a je to vidět,“ uzavírá čtenářka s výzvou, aby to Semelová nikdy nevzdala.

Semelová jí v odpovědi dala za pravdu, že hodnoty jsou dnes skutečně převráceny naruby. „Pravda je vydávána za lež a lež za pravdu, namísto lidské solidarity se má každý postarat sám o sebe, peníze a drzé čelo nahrazují dřív vyznávanou poctivost a slušnost,“ zhodnotila dnešní dobu.

Ne všichni však prý těmto trendům podléhají, a jiným otvírá oči současná vláda, která nemá absolutně žádnou úctu k člověku, ani k práci, ani k životu. „Její arogance vůči občanům, její netolerance vůči názorům druhých překračuje všechny meze,“ tepe poslankyně. A věří, že si to budou lidé pamatovat, až půjdou volbám.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sprosté slovo ujelo... Když politička ODS psala o občanech, kteří podepsali tuto petici

9:07 Sprosté slovo ujelo... Když politička ODS psala o občanech, kteří podepsali tuto petici

Advokátka a kandidátka ODS do Evropského parlamentu Eva Decroix se na svém facebookovém profilu vyjá…