Ruská armáda v pohotovosti. Na Krym prý poletí bombardéry s nosiči jaderných zbraní

17.03.2015 16:10 | Zprávy

V souvislosti s prověrkou bojeschopnosti ruského letectva budou podle ruských agentur vyslány na Krym strategické bombardéry Tu-22M3, které jsou považované za nosiče jaderných zbraní. Informoval o tom server Echo24.cz, podle nějž na přemísťování ruských bombardérů na Krym už loni na podzim upozorňovali američtí zákonodárci v dopise prezidentu Baracku Obamovi.

Ruská armáda v pohotovosti. Na Krym prý poletí bombardéry s nosiči jaderných zbraní
Foto: wikipedia
Popisek: Krymský poloostrov.

"Situace na Krymu je vnitřní věcí Ruska a nepodléhá cizímu posuzování,“ řekl dnes mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina Dmitrij Peskov. Reagoval tak na výroky mluvčí americké diplomacie, podle níž Spojené státy neuznávají podle nich cynickou ruskou anexi poloostrova po referendu, které bylo podle mluvčí zfalšované. Americké sankce proti Rusku tak budou platit, dokud Rusko nevrátí Krym Ukrajině, řekla americká mluvčí. Jenže mluvčí Kremlu uvedl, že "Krym není okupován, Krym je jedním z regionů Ruské federace“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

18:20 Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

Že politické strany využívají v předvolební kampani celebrity, už asi nikoho nepřekvapí. SPOLU pomáh…