Ruskou ropu pořád bereme. A tihle rýžují. Pravda leze ven

19.04.2023 11:21 | Ze sítí
autor: jav

„Rafinérie pětice zemí – Číny, Turecka, Indie, Spojených arabských emirátů a Singapuru –podle finské studie masivně skupují levnou ruskou ropu. Po jejím zpracování vyvážejí výsledný produkt – třeba motorovou naftu – na Západ. S velkým ziskem.“ Tak ekonom Lukáš Kovanda sdělil, že „zakázanou“ ruskou ropu pořád bereme. A tyto země na nás „rýžují“. Pravda vyšla najevo ve studii Bloombergu.

Ruskou ropu pořád bereme. A tihle rýžují. Pravda leze ven
Foto: Repro Youtube
Popisek: Ropná rafinérie - ilustrační foto

Ruská ropa v EU končí, avizovala ODS na svém facebooku na konci loňského května. Prý do konce roku.

Již 5. prosince tweetoval český europoslanec Jiří Pospíšil: „O půlnoci začaly platit zatím nejostřejší sankce. Ruská ropa v EU končí! Se zločinci se neobchoduje. Tečka.“

 

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy opravdu věříte v probuzení a osvětu v Bruselu?

Myslíte, že tam začnou uvažovat politici racionálně? A jak se vlastně díváte na naše členství v EU? Jste pro nebo byste raději, kdyby ČR z EU vystoupila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Zajímavé, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusesaruman , 19.04.2023 11:33:36
Ono těch pět zemí nemá ve vládě bandu přiblblých fanatiků,kteří škodí vlastním obyvatelům.Oni chtějí výhodný obchod,u nás zase hromadné hroby,válku,zmrzačené mladé lidi a zpustošenou zem.Kdo myslíte,že je na tom lépe?!

|  14 |  0

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…