Rusnok u Hlávkovy koleje: Odkaz 17. listopadu musíme předávat dalším generacím

17.11.2013 10:55 | Zprávy
autor: vam

Studenti dvakrát v českých dějinách vystoupili proti represivnímu systému, založeném na lži a násilí. Na shromáždění v Praze u Hlávkovy koleje, které si připomnělo události ze 17. listopadu v letech 1939 a 1989, to dnes ráno uvedl premiér Jiří Rusnok. Informoval o tom server Novinky.cz.

Rusnok u Hlávkovy koleje: Odkaz 17. listopadu musíme předávat dalším generacím
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Výročí 17. listopadu lidé využili k demonstraci proti vládě

Rusnok na vzpomínkových akcích zastupoval prezidenta Miloše Zemana, který se jich nemůže zúčastnit kvůli poraněnému kolenu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

O jakém zeštíhlení mluvíte?

Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To jsou ty německé platy? Češi v ráži. Zjistili, kolik bere průměr EU

21:12 To jsou ty německé platy? Češi v ráži. Zjistili, kolik bere průměr EU

Češi berou podle Českého statistického úřadu jen 57 procent průměrné hodinové mzdy v Evropské unii. …