SPOLU vydává dámský časopis. Představí Pekarovou či Němcovou v netradičních rolích

24.09.2021 10:25

Koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) vydává vlastní lifestylový časopis Ženy SPOLU, kterým chce jasně ukázat, že politika není jenom mužská záležitost. Rozdávat jej bude v rámci své kampaně.

SPOLU vydává dámský časopis. Představí Pekarovou či Němcovou v netradičních rolích
Foto: Screen Youtube
Popisek: Zdeněk Šarapatka ohromen vánočním stromečkem Miroslavy Němcové

Koalice v tiskové zprávě předesílá, že se v časopise v netradičních rolích představí výrazné dámy z koalice SPOLU, v čele s Markétou Pekarovou Adamovou, Miroslavou Němcovou či Janou Černochovou. Časopis vychází v nákladu 30 tisíc kusů. Koalice chce oslovovat jinou cílovou skupinu, než bývá ve volebních kampaních obvyklé.

První lifestylový časopis o ženách v politice začíná SPOLU distribuovat ve chvíli, kdy zbývají dva týdny do otevření volebních místností. Jeho součástí jsou rozhovory i autorské texty, které přinášejí pohled starostky, senátorky, poslankyně i mladých kandidátek SPOLU do Sněmovny, na současnou politiku, ale třeba i skloubení rodiny a práce.

Podobně jako koalice cílí kampaň „Spolu jdeme volit“ na mladé voliče a je viditelná logicky hlavně na instagramu, zvolili koaliční partneři i ve speciálu pro ženy formát, který je nejvhodnější a nejpřirozenější.

Časopis vznikal in-house v rámci kreativního týmu, interní redakce a PR oddělení TOP 09 a koalice Spolu. Distribuovat ho budou především kandidáti a kandidátky koalice ve volebních stáncích a zastávkách MHD během kontaktní kampaně. Pro zájemce je k dispozici zdarma. TOP 09 se ve své komunikaci na tvorbu vlastního obsahu soustředí dlouhodobě. V rámci vlastní interní komunikace vydává časopis TOPlife a podcast s názvem TOPcast, v obou formátech strana představuje své výrazné představitele.

„Skloubit profesní a rodinný život nikdy nebylo snadné, vím o tom své. Jako žena a politička jsem tu pro každou z vás. Pro maminky, studentky, pracující ženy a především pro všechny, které nechtějí, aby rodina a kariéra byly otázkou buď, anebo. Věřím, že když budeme držet SPOLU, prosadíme změnu, abychom si s těžkým srdcem nemusely vybírat a mohly být obojím. Abychom mohly být kýmkoliv, kým budeme chtít být. Nejlepší verzí svého života. SPOLU jsme silnější,“ uvedla Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09, lídryně SPOLU v Praze a zároveň tvář obálky časopisu Ženy SPOLU.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poslední pravicová vláda? Zdraží, mnozí si to dovolit nemůžou. Přijdou exekuce. Na Babiše budeme vzpomínat, bojí se psychiatr

10:06 Poslední pravicová vláda? Zdraží, mnozí si to dovolit nemůžou. Přijdou exekuce. Na Babiše budeme vzpomínat, bojí se psychiatr

Psychiatr Tomáš Rektor cítí, že bude zle. Má obavy, že bude tak zle, že lid ještě bude vzpomínat na …