Pospíšil ani Polčák nechtěli potvrdit, že lídrem společné kandidátky bude předseda TOP 09. Další z kandidátů za TOP 09 Marek Ženíšek to nicméně oznámil na Twitteru. „Lídrem koaliční kandidátky je Jiří Pospíšil,“ uvedl.
Starostové se už v lednu dohodli na spolupráci pro evropské volby se Stranou zelených a s desítkou regionálních subjektů. S dalšími ještě jednají. „Vypadá to, že přistoupí ještě další regionální hnutí, která třeba mají zastoupení v Hradci Králové. Jednáme ještě s hnutím OSTRAVAK. Ta spolupráce bude skutečně široká,“ uvedl Polčák.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
USA
Vy opravdu myslíte, že USA jako velmoc zanikne? A kdo ji ve sféře vlivu podle vás nahradí? Čína, Rusko? To by přeci bylo ještě horší. Dost pochybuji, že by to mohla být Evropa nebo vy snad máte jiný názor?
Další články z rubriky
22:22 „Nevyměnili mu prášky?“ Kolář u Havla v ráži. Trump pro smích
Prezidentův poradce Petr Kolář při debatě Knihovny Václava Havla ostře kritizoval vývoj ve Spojených…
- 21:15 Minář velí do ulic kvůli ČT: „Braňte ji v horku i mraze.“ Sám má problém
- 14:31 Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica
- 13:52 Masivní síť neziskovek za úředníkem z ministerstva. Odhaleno po Macinkově akci
- 12:00 Do ČT už nesmí, ale ví, jak dopadne nová spacáková revoluce
- 4:46 Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel




