Šarapatka jásá, může vyjet s novou kandidaturou do Rady: To je za všechny svinstva, za pakty s ruským švábem. Babiš v kriminále

10.10.2021 9:50

Obrovská satisfakce, takový pocit prožívá někdejší člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka při pohledu na výsledky voleb, v nichž na nejvyšším stupínku vítězů stanula koalice SPOLU. Nezapomněl připomenout, od jakého oligarchy naši zemi osvobodila. Šance na nové složení Sněmovny jej může těšit i proto, že znovu kandiduje do Rady ČT.

Šarapatka jásá, může vyjet s novou kandidaturou do Rady: To je za všechny svinstva, za pakty s ruským švábem. Babiš v kriminále
Foto: Repro Youtube
Popisek: Zdeněk Šarapatka

Šarapatka ve svém facebookovém komentáři neskrývá nadšení z toho, že hnutí ANO zažívá porážku od pravicového uskupení. „Je to obrovská satisfakce. Za všechna svinstva, zlodějny, lži, pomluvy a podrazy starého fízla, který zotročoval republiku. Za znásilňování demokracie. Za 30 000 mrtvých. Za okrádání státu. Za roky v zajetí nýmandů a přecvičených bolševiků,“ popustil uzdu svým emocím.

Tím ale zdaleka nekončil, Babišovi na účet dál připsal: „Světovou ostudu a kamarádšoft s diktátorem. Ostouzení Evropské unie, kterou obral o dotace. Urážky jejích žen. Bezpříkladnou nevzdělanost, nekulturnost, aroganci a sprostotu. Paktování s ruským švábem. Domácí kýč a utrpení syna. Ochočenou policii a vystrašenou justici. Prázdnou pokladnu a vykradenou budoucnost. Rozeštvanou společnost, armádu lůzy a pohrdání Parlamentem.“

Satisfakci pociťuje i „za útoky na svobodu slova, za puč v Radě České televize, za plivání na média, za zakleknutí na poctivce, za složky na oponenty, za markety plné shitu či za inflaci a drahotu“.

Závěrem shrnuje: „Babiš v koncích hřeje u srdce. Babiš v kriminále už není iluze, ale možná realita. Mařenka to nezařídí. Nebude mít s kým a kde. Uskřinutá spravedlnost může nabrat dech. Bude kopat, Babiš. Slyší v dálce „jménem republiky“.

Proto sází na Zemana. Mrtvý muž na mrtvém koni. Z Pankráce comeback nebude. Lasem pro gaunera Zeman riskuje odvolání. Ode dneška na něj Parlament má. A kdyby ne, jsme tu my. Už ne skuhrání v obýváku, ale občanský odpor proti Hradu. Se vším všudy. Šel bych první. Přísahám...,“ uzavírá Šarapatka.

Už před volbami se Šarapatka rozhodl kandidovat do Rady České televize na další, šestileté období. Dosavadní mandát radního mu končí v září. Získal nominaci tří profesních organizací, a sice Asociace režisérů, scenáristů a dramaturgů (ARAS), Asociace producentů v audiovizi (APA) a Českého filmového a televizního svazu (FITES). Veřejné slyšení a volba nových radních by měla proběhnout právě v dalším volebním období. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mikuláš Minář se vrací. Vadí mu Pavel Blažek. A je tu velká akce

12:00 Mikuláš Minář se vrací. Vadí mu Pavel Blažek. A je tu velká akce

Expředseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář naléhavě volá po vysvětlení vazeb a kontroverzí okolo…