Šarapatka vtipkoval o Milošovi a smrti. Feri chtěl být vtipný taky, ale vrátilo se mu to

22.10.2019 16:35

Je otázkou, koho na blížící se výročí vzniku Československa prezident Zeman pozve, a koho nepozve. Ale téma už se začalo řešit. Radní ČT Zdeněk Šarapatka už dokonce přišel s pozvánkou a napsal: „Do smrti dobrý, Miloši...“ Zato poslanec Feri tu svou prý nemůže najít. A tak mu dobrodinci napsali, že zůstala v Boršicích.

Šarapatka vtipkoval o Milošovi a smrti. Feri chtěl být vtipný taky, ale vrátilo se mu to
Foto: Repro Twitter
Popisek: Poslanec TOP 09 Dominik Feri po napadení na Moravě
reklama

Výročí 28. října se kvapem blíží a s ním i udílení vyznamenání hlavou státu. Jak se zdá, opět se bude opakovat situace, že někteří státní činitelé nebudou na událost pozváni, tak jako minulý rok, kdy tuto skutečnost zdůvodnil hradní mluvčí Ovčáček tím, že chce předejít dilematu u jistých osob, zda mají přijít, odmítnout či demonstrativně odmítnout. Při tom vzpomenul na odchod Miroslavy Němcové z ODS.

Někteří si z nepozvání udělali příležitost pro žert, jako například radní ČT, Zdeněk Šarapatka. „Do smrti dobrý Miloši,“ dopsal k fotce pozvánky.

Někdo z publika se pro jistotu zeptal, zda pozvánka náhodou není opravdová. Šarapatka řekl, že se samozřejmě jedná o fotomontáž.

Ozval se také nejmladší poslanec Dominik Feri (TOP 09) na Twitteru. „Nenašel někdo moji pozvánku na Hrad na 28. října? Podívejte se prosím do kapes. Děkuji,“ požádal své sledovatele.

„Jste snad důležitější než předseda Ústavního soudu, který ji taky nedostal? Ale jinak počítám, že taková důležitá osoba jako Jaromír Soukup tam bude,“ obořil se na něj naoko David Pelc.

Další pak spojili tuto událost s koštem vína, na kterém Feriho neurvale opřeli o parapet. „Ta zůstala na parapetu, o který jste si natrhl žaket,“ informovala Leica. „Ne, ale mám tu vaši pozvánku na košt do Boršic. Moc se na Vás těší,“ dodal Jiří Dolínek.

Fotogalerie: - Státní vyznamenání od prezidenta

Udílení státních vyznamenání prezidentem republiky...
Jan Zahradil
Karla Šlechtová
Martin Komárek
Milan Chovanec
Daniel Hůlka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozhovor o Trumpovi se na ČT vymkl: Host drtil chyby v otázkách. Moderátorka mu skákala do řeči a pak to rychle ukončila

19:43 Rozhovor o Trumpovi se na ČT vymkl: Host drtil chyby v otázkách. Moderátorka mu skákala do řeči a pak to rychle ukončila

V České televizi vystoupil k dění ve Spojených státech komentátor a publicista Jefim Fištejn. Kromě …