Sazka nasadí proti Marešovi černého koně: Jaromíra Jágra

19.08.2011 8:16

Loterijní firma Sazka, která je od května v konkurzu, se snaží vzchopit po všech stránkách. Proti konkurenci na poli číselných loterií (nejviditelnější je reklama na Tipšestku s Leošem Marešem) nasazuje černého koně - jednoho z nejslavnějších českých hokejistů Jaromíra Jágra.

Sazka nasadí proti Marešovi černého koně: Jaromíra Jágra

Jágr se se Sazkou dohodl na tříleté spolupráci. "Sazka je hra, Sazka je sport a Sazka je tradice. Je tohle všechno, ví to a umí to," sdělil Jágr v tiskové zprávě. "Já Sazce prostě věřím."

Výměnou za jeho angažmá bude firma sponzorovat kladenský hokejový klub, v kterém je Jágr od jara majoritním akcionářem. "Sazka bude generálním partnerem klubu, její logo se objeví na dresech. Podoba dresů je zatím v jednání, dostala jsem do mailu první nástřel," svěřila se mluvčí Sazky Lenka Tichá.

Kolik konkrétně bude Sazka do klubu lít, se neví, nikdo to totiž nechce odhadovat. Jeden z bývalých kladenských funkcionářů se ovšem přeci jen pokusil tipnout - viděl by to na osm až 12 milionů korun ročně.

Sazka nasadila Jágra proti moderátorovi Leošovi Marešovi, který je tváří loterie společnosti Tipsport. "Jaromír se nám vyplatí. Pomůže nám zabojovat, abychom neztratili postavení na trhu," myslí si mluvčí. Petr Ryndl z reklamní agentury Konektor si ale volbou Jágra zvlášť jistý není. "Sazka by se měla zamyslet, u kterých lidí ztratila důvěru. Angažování celebrity není pravděpodobně nejlepším řešením."

Čtěte:

Sazka dala Pentu k arbitrážnímu soudu. Požaduje skoro 300 milionů

Jardo, díky! Jágr ovládl titulky novin, John měl smůlu

ODS si drží příznivce. Jágr a Berdych jí opět darovali miliony

reklama

autor: par

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Papaláši

Nemáte dojem, že se vy politici, evidentně SPD nevyjímaje, chováte jako papaláši? Přijde vám etické zvyšovat si platy, když většině lidem klesají, a když ještě k tomu pobíráte náhrady? Navíc podle vás je v pořádku a etické vůči nám lidem, kteří vše platíme z našich daní, pobírat náhrady v plné výši,...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

20:25 Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

Vystoupení Danuše Nerudové v superdebatě lídrů kandidátek do eurovoleb jako „historický debakl“ zhod…