Schapiro je terorista, udeřil Klausův spolupracovník

23.03.2016 10:10

Útoky na Brusel jsou podle Petra Hájka krutě symbolické. Evropané se vzdali své svobody a odevzdali ji totalitě, symbolizované tímto centrem, aby se vyhnuli válce. A teď ji mají přímo ve své metropoli. Hájka to přivedlo k úvaze, kdo je vlastně terorista. Zda ti střílející, nebo ti, kteří jim záměrně umožnili tyto hrůzy páchat. Mezi těmi druhými vypíchl amerického velvyslance Schapira, agitujícího za bratření s muslimy.

Schapiro je terorista, udeřil Klausův spolupracovník
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek
reklama

Anketa

Kterému vrcholnému představiteli EU věříte?

0%
0%
1%
hlasovalo: 29398 lidí

Z islamistického vraždění se podle Hájka už stal folklór. „Desítky mrtvých a těžce zraněných, uzavřená letiště, metra, v ulicích probíhají manévry policejních těžkooděnců, v hlavních městech zemí EU se důležitě scházejí různé ty bezpečnostní rady, vlády ujišťují, tajné služby varují-nevarují... a tak dále a tak dále,“ popsal jej.

Poslední útok podle bývalého spolupracovníka prezidenta Klause vyniká tím, že se odehrál v Bruselu, centru a symbolu znásilněného kontinentu. Ten se přitom do totality „pod Bruselem“ spojil proto, aby se vyhnul válce. „Tak ji tady máme. V přímém přenosu,“ dodává šéfredaktor.

Poslední útoky podle něj ukazují, že bojovný islám je „pod žehnající rukou Angely Merkelové a jejích bruselských kompliců“ uprostřed úspěšné invaze do Evropy. „Mocné berlínsko-bruselské elity, se zbabělou pomocí nezodpovědných politiků napříč kontinentem, nyní vedou – vědomě či nevědomky – půl miliardu ‚domácích‘ lidí na porážku,“ dodává k tomu Hájek.

V ČR „zastupující říšský protektor“ Sobotka důležitě svolává ministry a předstírá, jak bere situaci vážně. Ale kromě toho si začínáme zvykat na to, že po ulicích chodí policisté se samopaly, přijímáme zákony, které pod záminkou bezpečnosti likvidují poslední zbytky občanských svobod a kontrolují naše soukromí. „Naši bezpečnost však zlikvidovali právě oni – politici, kteří dopustili, či přímo zorganizovali a podporují migrantskou invazi. Byť se slovně zaklínají opakem,“ dodal.

Podle Hájka je otázkou, kdo je vlastně „teroristou“. Zda ti se samopaly (společně s těmi, kteří jsou v Berlíně, Londýně nebo Kolíně), nebo ti, kteří politikou „otevřených dveří“ vše způsobili.

Celý text Petra Hájka ZDE

Hájek připomíná, že velvyslanec USA Schapiro nedávno navštívil islámskou mešitu a podpořil v ní vedení českých muslimů. Nepřímo vyzval občany, ať se s nimi bratří také. „Oni přece nejsou vůbec nebezpeční a ta zdejší nesnášenlivá, xenofobní a fašizující chátra (zvaná lid či jeho převážná většina) to pochopí po dobrém, nebo po zlém,“ komentuje to šéfredaktor.

Právě toto jsou podle něj teroristé. Ti největší, protože se nešpiní tím, aby brali do rukou samopaly a opásávali se výbušninami. „Oni mají vznešenější úkol: Rozvrácení Evropy a destrukci hodnot, tradic a duchovních kořenů, na kterých vyrostla a po staletí fungovala a prosperovala naše civilizace,“ tuší.

Pak připomíná, že právě prožíváme předvelikonoční Svatý týden, ale valná většina obyvatelstva o tom již nic netuší. „Političtí teroristé“ totiž v průběhu desetiletí tyto kořeny Evropě již odťali. Hájek poukazuje, že si to nemyslí sám, a odkazuje na knihu bývalého slovenského ministra vnitra, se situací obeznámeného mnohem lépe než jiní. Jmenuje se „Lvi přicházejí“ s podtitulem Proč Evropa a Amerika směřují k nové tyranii.“

Podle knihy v severní Americe a západní a střední Evropě sice vládnou vlády nesporně vzešlé z voleb, ale vedle toho se viditelně omezují občanské svobody. „Omezují se paradoxně hlavně v západních státech s dávnou demokratickou tradicí. Ovšem ne totálně, ale jenom u vybraných směrů a jejich stoupenců,“ povšiml si.

Nejvíce jsou podle něj momentálně na Západě stíháni lidé, kteří brojí proti potratům, homosexuálům a nebo se nedejbože dokonce dovolávají toho, co píše Bible. Pronásledování křesťanů prý sice není tak drastické jako od bolševiků, ale i tak citelné – vyhození z práce, konec politické kariéry, ve všech případech společenská diskvalifikace.

A toto všechno se děje ve jménu „svobody“. Kniha prý dochází k pozoruhodnému závěru: „Svobodu si čím dál víc nárokují jedinci i skupiny pro maximálně pohodlný a příjemný styl života.“ Tyto výdobytky byly kodifikovány národně i mezinárodně jako nezcizitelná „lidská práva“. Připomíná, že papež Jan Pavel II. to nazýval „kultura smrti“.

Hájek z knihy vyjímá příklad italského konzervativního politika a významného filozofa Rocca Buttiglioneho. Ten byl navržen do Evropské komise, ale musel se vzdát kandidatury poté, co dostal od europoslanců dotaz, co si myslí o homosexualitě, a troufl si říci, že ji považuje za hřích. „Autorovi i nám to připomíná otázky z bolševických kádrových pohovorů: Jak ses vyrovnal s náboženskou otázkou? Jaký máš postoj k událostem roku 1968?“ píše Hájek.

Právě takový přístup podle něj vede k tomu, že Evropa jen čeká, než ji muslimové ovládnou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Marii Benešové se lidsky nelze moc divit. Zasvěcený pohled na pozadí sporů s odcházejícím Zemanem

7:45 Marii Benešové se lidsky nelze moc divit. Zasvěcený pohled na pozadí sporů s odcházejícím Zemanem

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman se rozhodl rezignovat na svůj post, končí k 30. červnu. Jeho od…