Schwarzenberg je jako kluk, srovnáním Zemana s Hitlerem škodí Česku. Budete se divit, kde to píšou

15.07.2013 6:51 | Zprávy

Bývalý šéf diplomacie Karel Schwarzenberg (TOP 09) za svůj výrok pro rakouská média na adresu prezidenta Miloše Zemana sklízí kritiku. Přidávají se k ní i jemu jindy nakloněné Hospodářské noviny, vlastněné exministrovým spojencem Zdeňkem Bakalou. Komentátor Petr Honzejk zde označuje exministrova slova za "Schwarzenbergův brept".

Schwarzenberg je jako kluk, srovnáním Zemana s Hitlerem škodí Česku. Budete se divit, kde to píšou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Karel Schwarzenberg se v rozhovoru pro rakouský tisk nechal slyšet, že český prezident Miloš Zeman chce uchvátit moc a chová se při tom podobně jako němečtí nacisté v roce 1939 nebo českoslovenští komunisté v roce 1948.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Fiala: Evropa nám závidí. Moje vize jsou bavorské platy

21:10 Petr Fiala: Evropa nám závidí. Moje vize jsou bavorské platy

Petr Fiala, předseda ODS a lídr kandidátky koalice Spolu v Moravskoslezském kraji, v rozhovoru s Čes…