Sedm návrhů na vazbu. To je prozatímní výsledek v kauze úniku informací

20.05.2017 22:10 | Zprávy
autor: vef

Hned sedm návrhů na vazbu podali žalobci v kauze úniku informací z policejních databází a trestních řízení. Nyní o nich rozhoduje brněnský městský soud. Všiml si toho server iRozhlas.cz.

Sedm návrhů na vazbu. To je prozatímní výsledek v kauze úniku informací
Foto: DRFG
Popisek: David Rusňák, předseda představenstva a majoritní akcionář investiční skupiny DRFG a.s.

I když podle žalobce Petra Šeredy o některých návrzích na vazbu již soud rozhodl, informaci podá, až bude rozhodnuto o všech.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Finance

Co přesně se po praktické stránce změní, když projde návrh vlády a MF bude mít větší vliv na rozpočty nezávislých institucí? Já nevím, ale pokud jde o peníze, které těmto institucím dává stát, proč by na přidělování financí neměl mít vlil? Kdo by ho pak měl mít. Teda pokud jde o peníze státu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

22:32 Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

Předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti Petr Sokol (ODS) v Interview ČT24 reagoval na va…