Šéfredaktor, který se zastal Zemana ve věci islámu, přináší další bombu. Předpověď, která stojí za to

10.08.2015 11:50 | Zprávy

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl sepsal před několika dny komentář, ve kterém pochválil prezidenta Zemana, který dle něj tvoří hráz před extremisty a zachraňuje tak náš systém. Zároveň predikoval, že hnutí Martina Konvičky by v následujících volbách mohlo získat klidně i patnáct procent hlasů. V rozboru české politické scény pokračuje Plesl i dalším svým komentářem. A znovu v něm hraje roli bojovník proti islámu Martin Konvička.

Šéfredaktor, který se zastal Zemana ve věci islámu, přináší další bombu. Předpověď, která stojí za to
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Konvička

Plesl si vzal na paškál hnutí Úsvit, které o víkendu změnilo název, logo a do svého čela si zvolilo válečného veterána Miroslava Lidinského. Podle šéfredaktora MF Dnes by však ani tento krok nemusel zachránit partaj před pádem do politického propadliště. „Řečeno jednoduše: pokud se architektům nového Úsvitu, který už není Úsvitem přímé demokracie, ale Úsvitem – Národní koalicí, jak zní jeho nový název, nepodaří Konvičku zlanařit, nemusí se ani pokoušet v příštích volbách stavět kandidátky. Úsvit odkráčí do historie české politiky a na jeho místo přijde nová národovecká strana,“ předestírá Plesl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: luš

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fialu a spol. podporují podivné proukrajinské účty

9:24 Fialu a spol. podporují podivné proukrajinské účty

„Danuše, naprosto souhlasím.“ „Děkuji, Petře.“ „Výborně, Mariane.“ Na sociálních sítích začaly vládn…