Semelová odpovídala čtenáři: Kolem nás jsou lži a demagogie, otevírejme mladým lidem oči

21.03.2014 20:16 | Zprávy

Z PROFILŮ Okolo nás je spousta demagogie a lží, na které někteří občané slyší, jiní mají strach. Že přijdou o práci, že budou napadáni za své názory. Na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz to uvedla poslankyně Marta Semelová (KSČM) při odpovědi na dotaz jednoho ze čtenářů.

Semelová odpovídala čtenáři: Kolem nás jsou lži a demagogie, otevírejme mladým lidem oči
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslankyně Marta Semelová

Čtenář v dotazu poslankyni Semelové uvedl, že studentům jedné školy musel vysvětlovat, že do Bulharska či Rumunska nemohli jezdit naši lidé jen za odměnu, ale že se tam jezdilo poměrně levně, a že tam tedy mohl jet prakticky každý. Profesorka dané školy to prý ale popírala.

„NATO je jednoznačně agresivní pakt, to snad nikdo nezpochybňuje. Držte se, nejste sama," vzkázal čtenář komunistické političce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Dobrý den.

Čeho se bojíte víc? STAČILA nebo SPOLU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zneuctěný Karel Šíp si počká. Ale kauza se hýbe dál

4:41 Zneuctěný Karel Šíp si počká. Ale kauza se hýbe dál

„Ještě o tom bude jednat rada. Ta má poslední slovo,“ sdělil nám starosta městské části Praha 3 Mich…