Senátorka ODS sdělila, co škodí straně

18.04.2013 11:40 | Zprávy
autor: jav

Senátorka ODS Daniela Filipiová prý nepanikaří z děsivých preferencí, které získává její strana prakticky ve všech průzkumech veřejného mínění. Uvědomuje si však, že strana nese ze všech nejvíce náklady koaliční pravicové vlády, a také to, že ji uškodili mnozí „taky členové“, kteří do ODS vstoupili jen kvůli výdělku.

Senátorka ODS sdělila, co škodí straně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátorka za ODS Daniela Filipiová

Čtenářka na ParlamentníListy.cz se Filipiové ptala, jak vnímá zrušení tří oblastních organizací strany v Praze a okolí. Podle ní se strana především snaží odvést pozornost od hlavních problémů. Není totiž normální, aby nejsilnější vládní strana získávala ve volebních průzkumech méně než deset procent.

Celá odpověď senátorky Filipiové ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

Chat Control

Co je podle vás za tím, že EU na jeho uzákonění tak lpí? Sama tvrdíte, že vzdor proti zákonu je, ale nestačí to. Podle mě nás prostě chce EU sledovat za každou cenu, a to je alarmující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

18:20 „Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

Chcete den vlajky, a přitom se k ní chováte jako k hadru. I to se mohl dozvědět Andrej Babiš letos 3…