Server ukázal Kubiceho vilu. Je tu sto lepších, vzkázal soused

07.09.2012 21:05

Jak bydlí ministr vnitra Jan Kubice a jeho synové? Dosavadní bulvární impertinence získala nový rozměr po sněmovním vystoupení poslance Davida Ratha, který ministerský příbytek popsal jako luxusní vilu za mnoho milionů. A protože zároveň vyzval novináře, aby se do středočeské obce Kunice zajeli na Kubiceho bydlení podívat, objevily se ještě večer záběry jeho domu na internetových serverech.

Server ukázal Kubiceho vilu. Je tu sto lepších, vzkázal soused
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Ministr vnitra Jan Kubice
reklama

David Rath se ve svém sněmovním projevu ostře pustil do ministra vnitra Jana Kubiceho. Kromě toho, že jej označil za centrum policejní chobotnice, schopné poslat kohokoliv do tepláků, se zmínil i o jeho bydlení ve středočeské obci Kunice.

„Pan ministr Kubice tam velmi luxusní vilu. On není takový čučkař jako já, který mám řadové domy a ještě je nevlastním sám. On tam má skutečně pěknou vilu za mnoho a mnoho miliónů. A jeho syn má vilu hned vedle,“ popsal bydlení ministra vnitra. Bylo by prý velmi zajímavé zjistit, jak si na takové bydlení mohl z policejního platu vydělat. Následně vyzval novináře, aby se na luxusní rezidence rodiny Kubicových zajeli podívat.

Kubicův dům? Prý žádný nadstandard...

Stalo se a redaktoři serveru IDNES.cz natočili obydlí ministra Kubiceho a rovněž obou jeho synů. Na záběrech bylo vidět spíše skromnou roubenou  stavbu, obehnanou živým plotem. Záběr za něj pak odhalil vydlážděné sezení a zatravněnou zahradu, na které byl jako jediný výraznější rozmar malý, zakrytý bazén. Podobně vypadaly i domy obou jeho synů.

„Tady je asi sto lepších baráků než má Kubice, to je kec od Ratha, to je normální chata dřevěná,“ dozvěděli se vzápětí redaktoři v místní hospodě. Žádnou senzaci prý v jeho obydlí nenajdou.

Další z místních štamgastů, který prý zná Jana Kubiceho od patnácti let, si na něj prý nemůže stěžovat. „Zatím je docela normální. Normální pražskej vršovickej kluk. Dědeček policajt, táta policajt,“ popsal zázemí někdejšího elitního vyšetřovatele.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

20:51 Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

Naše minipříběhy z Chebska jsou možná banální, ale pro tuto dobu typické. Paní B., která má kadeřnic…