Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje. Při pohledu na Junckera se člověku křiví ústa. Muslimové vás stejně vykopou jak psy, vzkazuje generál Blaško

20.03.2017 16:44

Ke schválené směrnici Evropské komise o zbraních se pro server ParlamentníListy.cz vyjádřil generálmajor Hynek Blaško. Podle jeho slov by se člověku chtělo smát, ale jen se mu křiví ústa nad bláhovostí předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera.

Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje. Při pohledu na Junckera se člověku křiví ústa. Muslimové vás stejně vykopou jak psy, vzkazuje generál Blaško
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško
reklama

Podle Blaška je překvapením především drzost Evropské komise, s jakou obhajuje tuto směrnici. „Prý zlepšení podmínek pro boj s terorismem,“ ušklíbá se Blaško. „Kdo jen trochu poznal reálný stav věcí, ví, že tímto nikdo teroristy neodradí, ba naopak. Čím bezbrannější budeme, tím víc budou smělejší v uskutečňování svých šílených vražedných plánů,“ dodal.

„Co si vymyslíte příště, když už dnes mluvíte o tom, že směrnice je příliš měkká? Budeme za dva roky odevzdávat dlouhé i krátké kulové zbraně? Mnozí máme v těchto zbraních slušný majetek a vy nám ho budete brát? Tak to tedy ne, znárodňovat se nebude, to už tady bylo,“ rozlítil se následně. Podle jeho názoru totiž máme v Česku velice přísný zákon o zbraních a střelivu, takže se jen tak někdo ke zbrojnímu průkazu a ke zbrani nedostane.

Původní text ZDE.

„Toto mě vede k přesvědčení, že u nás tuto pitomou směrnici implementovat nemusíme. Pokud ano, naskýtá se otázka, k čemu máme náš národní zákonodárný sbor. Vydejte směrnici a zrušte národní zákonodárné sbory v celé Unii a stanovte, že pouze nějaký úředník si bude jezdit do Bruselu pro pokyny, co se má dělat, aby si lůza nevyskakovala. Ušetří se miliardy vydávané na jejich činnost a vy je budete moci v Bruselu prožrat. Veškerou moc ať národní státy předají do Bruselu, spasitele Evropy,“ zkonstatoval muž, který je v současné době také krajským zastupitelem za SPO. 

„Vydejte směrnici a zrušte zbrojní průmysl, Evropa zbraně nepotřebuje, protože je plná sluníčkářů, pravdoláskařů, vítačů a dobroserů,“ podotkl také s tím, že by se mohl zrušit i chemický průmysl, muničky či armády. „Stejně chodí jen sem a tam. Rusa se přestaňte bát, když tvrdíte, že na to nemá,“ sdělil. 

„A propos, národní státy, ty už stejně zanikají, a pokud Erdogan pustí do Evropy ty miliony migrantů, zaniknou úplně. Vy si myslíte, že vás nechají vládnout dál? Ne, vykopnou vás jako prašivého psa, protože svou úlohu jste splnil. Myslíte si, že tu dál bude ráj gayů a lesbiček a že je nikdo nebude házet ze střech jako odpad? Zasloužili jste se o rozklad tradičních hodnot, jako jsou rodina, vlastenectví. Místo toho abyste řešili problém migrace a její dopady na fungování společnosti, tak řešíte kraviny. Ty vaše sociální státy se položí, protože tvorba nebude stačit spotřebě,“ dodal.

Závěrem pak podotkl, že naši předci se musejí obracet v hrobě, když vidí, jak se jejich boj o nezávislost obrací vniveč. „Vy šílení neomarxisté jste jejich odkaz proměnili v hromadu hnoje. Já říkám, nechci tu žádné mešity, imámy, Korán, prostě nechci. Nikdy to tu nebylo, tak ať to tak zůstane. Tady jsem doma a nikdo mi nebude vnucovat myšlenku, že většina je vlastně menšinou. Nevěřím, že jsem v této republice jediný, komu to vadí,“ uzavřel se slovy: „Ať žijí a vzkvétají myšlenky Bruselu a ať už jdou konečně do prdele.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Zaprodanče umělče!” Tomáš Klus vyšetřil Vrbětice. Ten dopadl

16:32 „Zaprodanče umělče!” Tomáš Klus vyšetřil Vrbětice. Ten dopadl

Dezinformátoři vyrábějí mlhu, aby zakryli oficiální verzi vrbětických událostí. Poznáte je podle toh…