Silná prohlášení: Sobotko, Zaorálku, Chovanče, dám trestní oznámení. Ištvana a Bradáčovou na vás. Babiš vám vaši hru zmaří

15.05.2017 6:44 | Zprávy

Advokát a proruský aktivista Jiří Vyvadil i poslanec a někdejší komentátor Martin Komárek (ANO) se vyjádřili k současné vládní krizi.

Silná prohlášení: Sobotko, Zaorálku, Chovanče, dám trestní oznámení. Ištvana a Bradáčovou na vás. Babiš vám vaši hru zmaří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Komárek

„Babiš nebo Sobotka? Hra se blíží do finále. A nejen Rolling Stones, mám-li zmínit jejich super píseň, už chápou jeji ďábelskou podstatu,“ poznamenal ve svém komentáři na Facebooku Komárek. Dále konstatuje, že snaha ČSSD s opozičními stranami vyhodit Babiše do povětří, je neúspěšná ze tří důvodů. „Babiš je dokonale teflonový. Babiš je velmi úspěšný a oblíbený. Všichni důležití členové hnutí Ano stojí za ním,“ zmínil.

Babišovou slabinou je podle něj záliba v tlachání s řadovými novináři. „Spáchat provokaci není těžké. S bizonní silou odpaluje Sobotka na netu matku všech bomb ve chvíli, kdy preference jeho pomalu umírající strany padají. To už by umrtvilo i Hulka,“ konstatuje Komárek. 

A všímá si i toho, jak se Sobotka s Babišem hádají o obsazení resortu financí. Babiš chce podle něj dosadit svého člověka, Sobotka toho svého. „Nemusíme být čtenáři politických thrillerů, abychom si uvědomili, co by se stalo, kdyby tam Sobotka dosadil svého člověka. ‚Ukázalo‘ by se, co všechno Babiš pokonil a pršela by trestní oznámení. Chvancovi lidé by se jich chopili a rozevřeli svá klepeta. Babiš tohle samozřejmě ví a dělá všechno, aby z této pasti unikl,“ řekl s tím, že bez pomoci prezidenta Zemana by Babiš zůstal v pasti nadobro. „Leda by si jako liška ukousal jednu nohu,“ řekl Komárek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Pohotovost

Co uděláte proto, aby pohotovosti byly lidem dostupné? Obrovský problém vidím i v tom, že když na pohotovost jedete, čekáte tam třeba i půl dne. Je to problém u dospělých a podle mě ještě větší u dětí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skončíte ve vězení a ještě budete rádi.“ Rajchl chce zničit Oganesjanův gang

21:02 „Skončíte ve vězení a ještě budete rádi.“ Rajchl chce zničit Oganesjanův gang

„Popotáhnu si je se vší parádou,“ slibuje Jindřich Rajchl, který ve večerních hodinách v živém vysíl…