Skupina cizinců v Praze zmlátila číšníka. Skončil v bezvědomí, je ve vážném stavu. Pachatelé odjeli tramvají, pořád je hledají

22. 4. 2018 15:42

Hned sedm cizinců napadlo číšníka v jedné z restaurací v centru Prahy – ve Vladislavově ulici. Ten se je totiž rozhodl upozornit na to, že na zahrádce se nesmí pít vlastní alkohol.

Skupina cizinců v Praze zmlátila číšníka. Skončil v bezvědomí,  je ve vážném stavu. Pachatelé odjeli tramvají, pořád je hledají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vůz

Skupinka cizinců po napadení utekla, číšník skončil v nemocnici. Policie tak žádá o pomoc především personál penzionů a hotelů, kde by mohli cizinci bydlet. Jak řekl mluvčí policie Jan Daněk, skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace.

Číšníka začali mlátit pěstmi a kopat do něj. „Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, podezřelí z místa utekli,“ řekl Daněk s tím, že cizinci následně odjeli tramvají číslo 14 směrem na Karlovo náměstí.

Číšník dokonce podstoupil operaci hlavy, je na jednotce intenzivní péče ve velmi vážném stavu. Za trestný čin těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí mužům až deset let odnětí svobody.

Policie hledá všechny případné svědky útoku, který se odehrál v sobotu po devatenácté hodině ve Vladislavově ulici v centru Prahy.

Fotografie dvou hlavních podezřelých (z webu Policie ČR)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Příčina Bursík. Zeman mluvil ve fabrice. A když se ho dělník ptal na kůrovce, spustil

18:10 Příčina Bursík. Zeman mluvil ve fabrice. A když se ho dělník ptal na kůrovce, spustil

Prezident Miloš Zeman pokračuje v návštěvě kraje Vysočina. Ve středu ráno se sešel se zaměstnanci F…