Složenka pro Kalouska a členy TOP 09: Okamžitě zaplaťte miliardy

27.01.2012 11:38 | Zprávy
autor: olb

Na webové stránce Suverenity Jany Bobošíkové se objevila složenka na částku 38 miliard korun. Jako odesílatel je zde ale uveden jakýsi Miroslav Kalousek, zrádce ČR, eurohujer, a vláda ČR. V kolonce "Adresa majitele účtu" je pak vepsáno „Eurozóna, Brusel, Berlín a Paříž.“ U účelu platby je zmíněno: "Půjčka Merkelová – Sarkozy“. Co vám to připomíná? Ano, dobře známé složenky ministra financí Miroslava Kalouska, jimiž před posledními sněmovními volbami vyděsil občany Česka.

Složenka pro Kalouska a členy TOP 09: Okamžitě zaplaťte miliardy
Foto: Redakce
Popisek: Složenka pro Miroslava Kalouska

„Upomínka – neprodleně uhraďte dluh!!!“ takový má nadpis složenka, která nyní běhá po internetu a je k nahlédnutí i na facebookovém profilu Suverenity Jany Bobošíkové. Ale právě tato exposlankyně Evropského parlamentu kdysi velmi srdceryvně kritizovala ministra financí Miroslava Kalouska za jeho složenku, kterou v rámci kampaně rozesílala v roce 2010 TOP 09 domácnostem.

Lidé se v květnu 2010 těsně před volbami tak prostřednictvím složenek dozvěděli, že mají uhradit státní dluh ve výši 121 tisíc korun. "My provozujeme dvě poradny. Od rána musíme uklidňovat zcela ustrašené a uplakané seniory," emotivně pak spílala předloni v předvolebním studiu České televize Jana Bobošíková na konto Kalouska.

"Ať tato strana okamžitě zastaví rozesílání složenek," vyzvala tehdy rázně Bobošíková nynějšího ministra financí a dodala, že na TOP 09 strana podala již tři trestní oznámení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Josef Nerušil byl položen dotaz

Nespletl jste si dobu?

Kontrola médií a tvrdá cenzura tu už byla. Fakt ji chcete zavést znovu? Obávám se, že jste jen jediný, co nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků opravdu je, že chcete kontrolovat a ovlivňovat obsah veřejnoprávních médií, a že z nich tak opravdu chcete udělat státní propagandu. Já chápu, že se vám ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

17:17 „Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

Ústavní soud ve středu předběžným opatřením rozhodl, že vláda musí zajistit účast prezidenta Petra P…