Sluníčkáři, vy grázlové. Rocker Aleš Brichta se už vážně naštval. Neuvěříte, co odpůrcům prezidenta poradil

27.12.2015 11:03

Zpěvák Aleš Brichta se na svém profilu na Facebooku rozohnil kvůli žalobě, kterou chce na prezidenta Zemana podat zástupce iniciativy Proti projevům nenávisti Jan Cemper, kvůli prezidentově projevu a mylným informacím, které v něm uvedl. Brichtu to nenechalo klidným a jal se všechny odkázat do příslušných mezí.

Sluníčkáři, vy grázlové. Rocker Aleš Brichta se už vážně naštval. Neuvěříte, co odpůrcům prezidenta poradil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muzikant Aleš Brichta

„Nějaká sluníčkářská iniciativa chce podávat žalobu na prezidenta, že ve Vánočním poselství řekl, že tohle je naše země,“ napsal Brichta, přesvědčený, že to je ten hlavní problém. Proti projevům nenávisti chce však prezidenta žalovat za mylně uvedené informace, že se na jejich demonstraci vyskytovaly jiné transparenty, než jaké tam doopravdy byly.

„Vysvětlí už někdo těmhle grázlům, že Česká republika je naše země, a naopak o ty, kteří si ji neváží a nejsou ochotní ji bránit, tady nikdo nestojí,“ napsal zpěvák.

„Seberte se a běžte někam, kde šukají domácí zvířata a předávají si pohlavní choroby, pokud je to váš ideál,“ zaútočil Brichta na iniciativu Proti projevům nenávisti. „Nikdo vám nebrání. Seberte se a vypadněte. Budeme rádi.“

Pod jeho statusem se okamžitě objevila řada souhlasných komentářů. „Těm sráčům to nevysvětlíš, zkus vysvětlit něco někomu, kdo nemá mozek, takový tvor to prostě nemůže pochopit. Tato země je naše a je to pravda!“ zněl jeden takový od voliče SPD.

Celý Brichtův příspěvek:

Nějaká sluníčkářská iniciativa chce podávat žalobu na prezidenta, že ve Vánočním poselství řekl, že tohle je naše země. Vyvětlí už někdo těmhle grázlům, že Česká republika je naše země a naopak o ty, kteří si jí neváží a nejsou ochotni ji bránit, tady nikdo nestojí. Seberte se a běžte někam, kde šukají domácí zvířata a předávají si pohlavní choroby, pokud je to váš ideál. Nikdo vám nebrání. Seberte se a vypadněte. Budeme rádi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin? Nevěř Rusovi, i když mluví pravdu, říká Pavel Nový. Už tam nejedu, sdělil Krampol. Rusko si nic jiného nezaslouží, pravil Milota. A režisér Svoboda, ta TOP 09 a Ringo Čech...

4:44 Putin? Nevěř Rusovi, i když mluví pravdu, říká Pavel Nový. Už tam nejedu, sdělil Krampol. Rusko si nic jiného nezaslouží, pravil Milota. A režisér Svoboda, ta TOP 09 a Ringo Čech...

ANKETA „Při úporném tlaku Západu na Rusko, který trvá už několik let, je Putin pro svět spíše přízni…