Smlouva na sociální karty se odsouvá na leden. Spory o korektnost

28.12.2011 22:46 | Zprávy
autor: jhe

Smlouvu na projekt tzv. sociální karty podepíše ministerstvo práce a sociálních věcí nejpozději do konce ledna 2012. Původně měla být smlouva s Českou spořitelnou, která má projekt realizovat, uzavřena do konce letošního roku, kvůli sporům o korektnost tenderu však nakonec došlo ke zpoždění.

Smlouva na sociální karty se odsouvá na leden. Spory o korektnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek z TOP 09

Vláda o průběhu projektu informovala ve středu. „Doufáme, že celý posunutý termín ani nebude třeba využit celý a k podpisu smlouvy dojde ve druhé polovině měsíce,“ uvedla mluvčí ministerstva MPSV Taťána Švrčková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lámou se ledy? Co se musí stát, aby Evropa nebyla ztracená

11:45 Lámou se ledy? Co se musí stát, aby Evropa nebyla ztracená

Je Evropa ztracená? To je otázka, kterou si klade stále více lidí. A dochází k odpovědi, že pokud to…