Sněmovna v prvním čtení schválila schodek 320 miliard

11.11.2020 18:16 | Zprávy
autor: nab

Návrh rozpočtu na příští rok prošel ve středu prvním čtením ve Sněmovně. Počítá se schodkem 320 miliard korun. Poslanecká sněmovna schválila základní parametry návrhu, kromě schodku také výši příjmů a výdaje. 

Sněmovna v prvním čtení schválila schodek 320 miliard
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně financí Alena Schillerová

Ve druhém čtení bude možné projednat už jen přesuny peněz uvnitř rozpočtu. Závěrečné schvalování, ve třetím čtení, je plánováno na 16. prosince.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Eurozóna

I kdyby všechny sousední nebo okolní země přijaly Euro, na a co? Proč by to měl být pro nás nějak rozhodující nebo směrodatné? Jsme přeci snad pořád samostatný suverénní stát. Ať si ho Maďarsko klidně přijme, má ho třeba i Slovensko a ovlivnilo nás to nějak? Podle mě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nepřijatelné. To snad vidí každý.“ Dohra Řezníčkovy hádky

12:12 „Nepřijatelné. To snad vidí každý.“ Dohra Řezníčkovy hádky

Ostrá výměna názorů mezi poslancem ANO Radkem Vondráčkem a moderátorem České televize Martinem Řezní…