Sobotka dnes řekne, jaký má ČR názor na udržitelný rozvoj

28.11.2014 6:38

V Lichtenštejnském paláci na Malé Straně se dnes uskuteční Fórum udržitelného rozvoje. Odborné panely se budou například věnovat klimatickému summitu OSN, začlenění seniorů do společnosti i jejich snadnější znovuzapojení na trhu práce.

Sobotka dnes řekne, jaký má ČR názor na udržitelný rozvoj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Současný stav České republiky i vývoj na globální úrovni vyvolává mnohé otazníky o tom, co přinese budoucnost. Fórum tak má pomoci zodpovědět otázky, které se týkají všech tří pilířů udržitelného rozvoje, a to sociálního, ekonomického a environmentálního.

Pozici a perspektivy České republiky představí premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který vládní radě pro udržitelný rozvoj předsedá. Pořadatelé pozvali také ředitele Direktorátu OECD pro životní prostředí Simona Uptona, který bude hovořit mimo jiné o tom, jak nastavit nové udržitelné modely růstu. Jedním z hostů je i ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…