Sobotkův poradce: Co kdybyste šel do prdele?

11.12.2017 13:10

Bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek se na svém facebookovém profilu vyjádřil k elektronické anketě k prezidentským volbám, kterou uspořádali Mladí sociální demokraté (MSD). V ní zvítězil Jiří Drahoš před Markem Hilšerem a Milošem Zemanem, přičemž výsledky rozeslalo médiím tiskové oddělení ČSSD. Navzdory tomu, že MSD jsou samostatnou organizací.

Sobotkův poradce: Co kdybyste šel do prdele?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek v pořadu Horké téma

„Nic proti názoru členů MSD (nejde automaticky o členy ČSSD, protože MSD je samostatný právní subjekt), mají na něj plné právo. Jen mne zaráží účast tiskového oddělení Lidového domu, protože své členské základně ČSSD žádnou prezidentskou anketu neumožnila, což je docela škoda...“ pozastavil se Hašek nad tím, že zprávu o anketě přinesl i Lidový dům.

Anketa

Je v pořádku, že hasiči několik dní zachraňovali jezevčíka Mildu?

hlasovalo: 6300 lidí

Pod příspěvkem se následně rozjela bouřlivá debata, kterou začal Marek Semerád. „A to je přesně ten důvod, proč máme nyní 3-5 procent. Smutné a strašné zároveň,“ podotkl. Michal Pícl, poradce na Úřadu vlády, následně reaguje: „Marku, jaký důvod konkrétně? Že mladí nevidí racionalitu v rektálním alpinismu člověka, který cíleně kope do socdem a mají svůj názor?“

„Tak se budete muset osamostatnit a začít si budovat politickou pozici samostatně. Prozatím se přiživujete na jméně ČSSD,“ poznamenal následně analytik Štěpán Kotrba.

Když pak Marek Semerád radí, že sociální demokracie se vrátí na politické výsluní přesně v tom okamžiku, kdy ji budou volit (nebo alespoň o tom uvažovat) všichni ti, co volí Miloše Zemana, Pícl oponuje. „Myslím, že inklinace k Miloši Zemanovi nám fakt absolutně k ničemu nepomůže,“ podotkl Pícl.

Semerád si následně posteskl, že nevidí žádné světlo na konci tunelu. A Kotrba radí: „Vykopat Pícly a jim podobné. Sjednotit s Pícly – to prostě nejde. Jedni nebo druzí budou muset jít do prdele.“ „No třeba byste mohl jít už konečně ‚do prdele‘ vy a nechat to na nás,“ poznamenal Pícl následně zostra.

Celý příspěvek Michala Haška: 

Mladí sociální demokraté udělali elektronickou anketu k prezidentským volbám,ve které údajně zvítězil Jiří Drahoš (56 %) před Markem Hilšerem (18 %)a Milošem Zemanem (9 %). Tiskovou zprávu o tom vydal dokonce Lidový dům. Nic proti názoru členů MSD (nejde automaticky o členy ČSSD, protože MSD je samostatný právní subjekt), mají na něj plné právo. Jen mne zaráží účast tiskového oddělení Lidového domu, protože své členské základně ČSSD žádnou prezidentskou anketu neumožnila, což je docela škoda... Hezký adventní večer všem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skrytá nenávist Čechů vůči většině cizinců z východu?! Petr Žantovský předkládá, co se mu podařilo objevit. A týká se to televize

7:51 Skrytá nenávist Čechů vůči většině cizinců z východu?! Petr Žantovský předkládá, co se mu podařilo objevit. A týká se to televize

TÝDEN V MÉDIÍCH Za brutální manipulaci internetovými a mediálními obsahy považuje Petr Žantovský roz…