Sranda ze Zemana. Zombie. Mirek Topolánek si liboval v akci Pavla Novotného

06.12.2019 19:22

V posledním dílu Topol Show si expremiér vzal na paškál nejen Pavla Novotného. Topolánek si udělal srandu i z prezidenta Miloše Zemana. „Jistě, Novotňák je excentrik, exhibicionista a exdělník bulváru. Jeho předávání dopisu Putinovi z multikáry a trollení v ruské státní televizi v přímém přenosu může někomu připadat jako šaškárna, ale občas platí, že účel světí prostředky. U mě má za suplování chybějící zahraniční politiky palec nahoru,“ sdělil Topolánek.

Sranda ze Zemana. Zombie. Mirek Topolánek si liboval v akci Pavla Novotného
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

V posledním dílu Topol Show, vysílaném na serveru www.info.cz, přišel na přetřes nejen Novotný se Zemanem. Topol Show je zábavný pořad, kde bývalý premiér Mirek Topolánek glosuje dění v uplynulém týdnu. „A jsme tady znovu s bleskovým auditem aneb prduchovy tweety naživo,“ uvedl Topolánek svůj pořad.

Anketa

Stíhání Babiše obnoveno. Co by mělo nastat?

hlasovalo: 35803 lidí

Jako první přišla na řadu zpráva s titulkem „Kubero, mažu tě!“ „V nejvyšších patrech české politiky končí jedno přátelství. Miloš Zeman vzkázal Jaroslavu Kuberovi, že pokud podnikne cestu na Tchaj-wan, tak už nebude jeho přítelem. Kubera se s tímto neštěstím asi nějak vyrovná. Složitá situace nastává pro sluníčkáře, kteří pravidelně odsuzují Kuberu za to, že je málem čínský nebo ruský agent. Tohle zmatení smyslů jim fakt nezávidím,“ zakončil Topolánek první zprávu.

Další zpráva nesla název „Exekučně zabavené Vánoce“. Šlo o příspěvek ministryně Schillerové na facebooku, kde vybízela k nákupu dárků přes aukční portál nabidkamajetku.cz, který je spravován Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Topolánek tuto událost tedy okomentoval. „Vánoce jsou za dveřmi. Máte už nakoupené dárky?“ tázal se. „Pokud ne, tak vám teta Alena z ministerstva financí může zpříjemnit nakupování výprodejem zabaveného a nepotřebného majetku státu. Jen vám nesmí vadit, že vám dárky letos místo Ježíška přinese exekutor. Nabídka je pestrá. Playstation, pocházející z čísi trestné činnosti a třeba pes jménem Tomio. Roztomilý kříženeček, hodí se na zahrádku i do bytečku, ale pozor, k imigrantům ho radši nepouštějte,“ narážel expředseda vlády na postoj Tomia Okamury k migrantům.

Dále se řešila klimatická nouze. „Záchrana světa je zase o krok blíž. Zelení i jinak barevní socialisté v Europarlamentu odhlasovali, že prý tu máme klimatickou nouzi. Kreativně na to zareagoval Saša Vondra, který dal klima hysterikům pro jednou ochutnat jejich vlastní medicíny. Aby se vyhnuli nařčení z pokrytectví, odsouhlasili mu návrh na zrušení stěhování toho cirkusu mezi Štrasburkem a Bruselem. Konečně tak sníží náklady, aby i v Europarlamentu tekla voda,“ čímž narážel na stav Evropského parlamentu, kde neteče teplá voda.          

Fotogalerie: - Pochod stávkujících á la Francie

V Paříži se v rámci generální stávky proti důchodo...
Na mušce byl prezident Emmanuel Macron
Na mušce byl prezident Emmanuel Macron
Stávkovali i hasiči
V Paříži se v rámci generální stávky proti důchodo...
V Paříži se v rámci generální stávky proti důchodo...

V následujícím tématu si Miroslav Topolánek utahoval z prezidenta Zemana. „Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch přišel s nápadem, jak docílit snížení konzumace alkoholu. V reklamách na něj již nebudou smět vystupovat živé bytosti. Už se těším, až si na billboardech a v televizních reklamách budou červené víno vychutnávat upíři, tequillu bude servírovat mýtická čupakabra v sombreru a ke kombinovanému pití becherovky a stoličné bude vyzývat záhadný a strašlivý zombie, živým nenaléváme,“ řekl Topolánek, načež následoval obrázek Miloše Zemana, sahajícího po láhvi becherovky.

Poté se již přešlo na Pavla Novotného. „Starosta Řeporyjí Pavel Novotný se pustil do války s Ruskem. Chce doma odhalit sochu padlým vlasovcům, kteří na rozdíl od Koněva Prahu skutečně osvobozovali. To se Kremlu pochopitelně nelíbí. Jistě, Novotňák je excentrik, exhibicionista a exdělník bulváru. Jeho předávání dopisu Putinovi z multikáry a trollení v ruské státní televizi v přímém přenosu může někomu připadat jako šaškárna, ale občas platí, že účel světí prostředky. U mě má za suplování chybějící zahraniční politiky palec nahoru,“ sdělil.

Anketa

Jak posoudit vystoupení Pavla Novotného v ruské TV?

hlasovalo: 29296 lidí

„O tradiční titul ‚pitomec na konec‘ si tento týden řekl kdekdo. Propalestinský neobolševik a znárodňovač, předseda labouristů Jeremy Corbyn ho drží zřejmě trvale, ale nově si o něj řekl výrokem o teroristickém útoku Usmana Khana, že odsouzení teroristé by si nemuseli odsedět celý trest. Možná i můj kamarád z ČSSD, Petr Kajnar, za nešikovný facebookový status o domově důchodců a pokálených, dementních starcích, Petře, to by si někdo mohl vzít osobně.

A určitě Alena Schillerová za z prstu vycucané tvrzení, že EET vynesla od svého zavedení přes 30 miliard. Nicméně vítězkou a nositelkou titulu ‚pitomec na konec‘ se stává, za prokurátorský styl a bezprecedentní moderování rozhovoru s Pavlem Novotným v programu 60 minut provládního kanálu Rossija1 – Olga Skabejevová,“ zakončil Topolánek svoji show.

Mirek Topolánek

  • BPP
  • Kandidát na prezidenta v roce 2018
  • mimo zastupitelskou funkci

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tle
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Voda v plicích! Na vzduchu to přežije 120 hodin. Myjte si ruce! Britský lékař natočil výbušné video o viru z Číny

19:24 Voda v plicích! Na vzduchu to přežije 120 hodin. Myjte si ruce! Britský lékař natočil výbušné video o viru z Číny

Lékař John Campbell působící na univerzitě v britském Brightonu a rovněž amatérský youtuber se ve sv…