Staněk nabídl ČSSD důvěryhodnost a srozumitelnost

18. 2. 2018 16:17

Kandidát na předsedu ČSSD Antonín Staněk sjezdu strany v Hradci Králové nabídl důvěryhodnost, srozumitelnost a čitelnost. Sociální demokracii chce olomoucký primátor a poslanec vrátit jednotný hlas. Uvedl to během svého projevu, ve kterém jako jeden ze sedmi kandidátů oslovil delegáty před volbou nového vedení.

Staněk nabídl ČSSD důvěryhodnost a srozumitelnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Staněk uvedl, že chce straně vrátit důvěryhodnost. "Bez důvěryhodnosti těch, co za ni mluví, strana nikdy neosloví ty, které jsme ztratili," uvedl. Připomněl pravidelný pokles voličů s tím, že příznivců od ČSSD odešlo průběžně přes milion.

Vrátit chce straně také jednotný hlas. "I na tomto sjezdu jsme viděli, že strana je myšlenkově, názorově a hodnotově pestrá," uvedl a označil to za devizu ČSSD. Navenek však podle něj musí strana vystupovat jednotně, i když si uvnitř zachová různorodost a osobitost.

Voliči podle něj musejí ČSSD rozumět, vyzýval proto k čitelnosti zahraniční politiky či srozumitelnosti sociální. Zmínil například nutnost pracovat pro lidi na hraně chudoby, mimo jiné pro samoživitelky a mladé lidi, kteří chtějí zakládat rodinu. "Musíme dát potenciálním voličům naději na důstojný život," uvedl.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Proč jsou všichni umělci liberální levičáci? Protože jsou nevzdělaní blbci, přiznal prý ekonomovi ve slabé chvilce jeden z nich

12:34 Proč jsou všichni umělci liberální levičáci? Protože jsou nevzdělaní blbci, přiznal prý ekonomovi ve slabé chvilce jeden z nich

Server E15 přišel s článkem, že rocková kapela Coldplay ruší turné kvůli ekologickým důvodům. Prý si…