Staronovým primátorem Zlína se stal Miroslav Adámek (STAN)

06.11.2014 10:10 | Zprávy

Primátorem Zlína byl dnes na ustavujícím zastupitelstvu zvolen Miroslav Adámek (STAN), byl jím také v minulém volebním období. Hlasovalo pro něj 30 z 40 přítomných zastupitelů. Žádný protikandidát nebyl navržen.

Staronovým primátorem Zlína se stal Miroslav Adámek (STAN)
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

Město příští čtyři roky povede koalice STAN a ANO, v jednačtyřicetičlenném zastupitelstvu má 26 křesel. Starostové a nezávislí volby ve Zlíně vyhráli, získali 18 mandátů, hnutí ANO bylo druhé, připadlo mu osm křesel. V opozici skončili sociální demokraté, lidovci, kteří kandidovali společně s hnutím Zlín 21, a komunisté.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam, čtk

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Až bude to referendum o EU…“ Vidlák konečně za STAČILO!

10:04 „Až bude to referendum o EU…“ Vidlák konečně za STAČILO!

VIDLÁKŮV TÝDEN Konečná odpověď, jak to STAČILO! myslí s referendem o EU? „Nebojte, až bude na stole …