Šťastný vzkázal primátorovi: Obvinění je vážné. Svolejte jednání pražské ODS

27.03.2013 12:04 | Zprávy

Rada hlavního města Prahy včetně primátora Bohuslava Svobody (a kromě Aleksandry Udženije) byla obviněna kvůli údajně předražené zakázce na Opencard. Pražský zastupitel a poslanec ODS Boris Šťastný chce, aby se kvůli tomu ještě tento týden sešly orgány strany.

Šťastný vzkázal primátorovi: Obvinění je vážné. Svolejte jednání pražské ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ex-poslanec Boris Šťastný

Rada hlavního města Prahy vloni vybrala firmu Haguess v takzvaném jednacím řízení bez uveřejnění, kdy oslovila pouze tohoto dodavatele. Bránila se tehdy tím, že Haguess je výhradním autorem, a tedy i jedinou firmou, která může poskytnout technickou podporu systému.

TOP 09 se již sešla

Bývalý předseda pražské ODS, pražský zastupitel a poslanec Boris Šťastný uvedl, že obvinění primátora a většiny rady samozřejmě pokládá za velmi vážnou věc pro pražskou radnici i ODS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …