Důvodem pro odvolání Stropnického měly být podle zastupitele Jiřího Nouzy (TOP 09) problémy při řízení výboru, kde podle opozice nedává prostor odlišným postojům a porušuje jednací řád. „Je v pořádku, že máme rozdílné názory, ale způsob vedení výboru je nepřijatelný,“ uvedl Nouza, který ve výboru zasedá.
Podobný názor vyjádřil předseda pražské ODS a zastupitel Filip Humplík, rovněž člen výboru. „Vrcholem bylo, když na posledním jednání naprosto ostentativně přehlížel návrhy k usnesení ohledně Metra D navrhované mnou i kolegou Nouzou,“ uvedl Humplík. Stropnický nařčení odmítl. „Výbor pro dopravu je výborem, který se schází nejčastěji a projednal zřejmě nejvíc materiálů,“ uvedl.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vojáci
Proč jsou podle vás pro ČR větším rizikem bývalý ukrajinští vojáci než jiní Ukrajinci? Nebo jak jste to myslel, že je třeba je prověřovat? Podle mě by se měli prověřovat všichni, ale nechápu tu vaši narážku na vojáky.
Další články z rubriky
11:30 Foltýn nasazoval na Vodičkův svaz. Dostal tvrdou odpověď
Vodičkův Český svaz bojovníků za svobodu je znovu na scéně. Jana Černochová (ODS) v roli ministryně …
- 9:11 ČT rozjela debatu o poplatcích. Ale zapomněla pozvat ty, kdo jsou proti
- 10:45 S jejich angličtinou se smějí Turkovi? Sedláčková ukázala na Nerudovou se Zdechovským
- 8:25 Jan Veleba: Demonstrace se míjí účinkem. Tady důkaz
- 4:44 Peníze, na které není vidět. Takto je provázán Milion chvilek
- 20:55 Před 60 dny založili novou firmu. Pak? Požár


