Takhle nám chcete vládnout? Analytik Haas udeřil na pražskou „elitu“

29.10.2016 13:30

Akce na Hradě a na Staroměstském náměstí už jsou minulostí. Na Staroměstském náměstí zpívaly desítky tisíc lidí státní hymnu, vyslechli si projev Jiřího Bradyho, někdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny ČR Miroslavy Němcové a dalších řečníků. Na sociálních sítích akce ze Staroměstského náměstí vyvolala značný poprask.

Takhle nám chcete vládnout? Analytik Haas udeřil na pražskou „elitu“
Foto: MK
Popisek: Tomáš Haas

„Bylo dojemné, jak lidí, kteří žili a žijí za Bakalovy ukradené peníze, vystoupili u Krause a hájili zemi před těmi, kteří ji chtějí ukrást,“ napsal americký novinář Erik Best ještě ke čtvrteční Show Jana Krause

Naproti tomu europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) poděkovala panu prezidentu Zemanovi. Prý konečně dokázal spojit českou společnost. „Krásné poselství ze Staroměstského náměstí. Zeman nás konečně spojil. Díky pane Brady, že jste tady byl s námi,“ napsala europoslankyně.

Značnou pozornost ovšem vyvolal i průvod ze Staroměstského náměstí na Hradčanské náměstí k soše T. G. Masaryka. V čele průvodu totiž lidé nesli plastiku Miloše Zeman, resp. jeho hlavu posazenou na exkrementu. O čem vypovídá takovýto vzkaz. Analytik Tomáš Haas má jasno.

„Znovu a znovu zní hesla ‚Pravda na Hrad, pravda na Hrad‘. Ale nebyla to pravda, co s takovou námahou na Hrad nesli. Nesli vizitku naší ‚elity‘. Té která nám chce vládnout, ale nerespektuje demokratickou volbu,“ vyjádřil svůj názor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozhodovat za všechny Čechy je od Hřiba odvážné. To není jen Praha, varuje Hyťhová z SPD a říká, kolik nás to bude stát

8:45 Rozhodovat za všechny Čechy je od Hřiba odvážné. To není jen Praha, varuje Hyťhová z SPD a říká, kolik nás to bude stát

ROZHOVOR „To, že se spolupráce mezi Českou republikou a Tchaj-wanem promítne do výměny studentů, je …