Takhle nám chcete vládnout? Analytik Haas udeřil na pražskou „elitu“

29.10.2016 13:30

Akce na Hradě a na Staroměstském náměstí už jsou minulostí. Na Staroměstském náměstí zpívaly desítky tisíc lidí státní hymnu, vyslechli si projev Jiřího Bradyho, někdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny ČR Miroslavy Němcové a dalších řečníků. Na sociálních sítích akce ze Staroměstského náměstí vyvolala značný poprask.

Takhle nám chcete vládnout? Analytik Haas udeřil na pražskou „elitu“
Foto: MK
Popisek: Tomáš Haas
reklama

„Bylo dojemné, jak lidí, kteří žili a žijí za Bakalovy ukradené peníze, vystoupili u Krause a hájili zemi před těmi, kteří ji chtějí ukrást,“ napsal americký novinář Erik Best ještě ke čtvrteční Show Jana Krause

Naproti tomu europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) poděkovala panu prezidentu Zemanovi. Prý konečně dokázal spojit českou společnost. „Krásné poselství ze Staroměstského náměstí. Zeman nás konečně spojil. Díky pane Brady, že jste tady byl s námi,“ napsala europoslankyně.

Značnou pozornost ovšem vyvolal i průvod ze Staroměstského náměstí na Hradčanské náměstí k soše T. G. Masaryka. V čele průvodu totiž lidé nesli plastiku Miloše Zeman, resp. jeho hlavu posazenou na exkrementu. O čem vypovídá takovýto vzkaz. Analytik Tomáš Haas má jasno.

„Znovu a znovu zní hesla ‚Pravda na Hrad, pravda na Hrad‘. Ale nebyla to pravda, co s takovou námahou na Hrad nesli. Nesli vizitku naší ‚elity‘. Té která nám chce vládnout, ale nerespektuje demokratickou volbu,“ vyjádřil svůj názor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Datový vědec pozoruje Čechy z tepla Dubaje: Hrozné! Tady je 16 bodů, řiďte se jimi, jinak vás covid zničí

22:40 Datový vědec pozoruje Čechy z tepla Dubaje: Hrozné! Tady je 16 bodů, řiďte se jimi, jinak vás covid zničí

Nejslavnější český datový vědec Petr Ludwig opustil svůj domovský New York a na první polovinu roku …