Tentokrát už se nebude zvonit klíči, varuje Adam B. Bartoš. Na Václaváku vyzval ke generální stávce za demisi vlády, ohlásil seznam zrádců národa a představil Výbor národní záchrany

18.07.2015 18:31

Na Václavském náměstí se po sedmnácté hodině konala demonstrace proti imigraci a za vystoupení z EU, kterou pořádala Národní demokracie Adama B. Bartoše. A právě projev jejího předsedy byl vrcholem oficiální části demonstrace.

Tentokrát už se nebude zvonit klíči, varuje Adam B. Bartoš. Na Václaváku vyzval ke generální stávce za demisi vlády, ohlásil seznam zrádců národa a představil Výbor národní záchrany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Adam B. Bartoš
reklama

Adam B. Bartoš si na úvod svého projevu postěžoval, že média, která jeho stranu vytrvale ignorovala, ale hned po „šibenicové“ demonstraci na Václavském náměstí na povel začala s mediální hysterií. On, stejně jako Tomio Okamura, prý už obdrželi předvolání na policii.

Pak však ve svém projevu, přerušeném výkřikem „fašisti, fašisti“ z pod pódia, výrazně přitvrdil. „Copak si to necháme líbit? Tato vláda musí padnout,“ vyzval z pódia. Za tímto účelem prý Národní demokracie začíná organizovat generální stávku s cílem demise vlády. „Poté musí být vytvořen Výbor národní záchrany,“ plánoval dále.

Následně Adam B. Bartoš vyzval veřejnost k zakládání domobrany, která by zajišťovala to, co bezpečnostní orgány státu nejsou ochotny zajistit. „Následně jim dodáme metodické pokyny a rady, jak postupovat,“ slíbil. Pak vyzval ke koalici národních stran, „blanických rytířů“, kteří by se dokázali postavit africké vlně.

„Zrádci musejí být potrestáni,“ varoval Bartoš, zdůraznil však, že Národní demokracie nechce nikoho věšet. Místo toho začne Bartoš zveřejňovat sestavený seznam „nepřátel státu“, kteří dlouhodobě podrývají suverenitu ČR a pracují proti vůli národa.

Vycházet chce především z toho, jak tito lidé hlasovali v klíčových otázkách národní suverenity – o Lisabonské smlouvě, eurovalu a nejnověji o imigraci. „Věšet je nebudeme, ale zároveň musejí vědět, že zločiny spáchané na duši tohoto národa budou potrestány,“ slíbil. „A tentokrát už se nebude zvonit klíči,“ zakončil svůj projev.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: spa
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drahoš je lhář a křivák, řekl Xaver. Dal výzvu jeho peněžence

12:12 Drahoš je lhář a křivák, řekl Xaver. Dal výzvu jeho peněžence

Současná Rada ČT je obviňována, že neprávem odvolala dozorčí komisi. To a nejen to vysvětloval ve St…