To jsou fóry: Vtipálkové se vyřádili na Miloši Zemanovi na dovolené

08.07.2015 8:35

Fotografie zachycující prezidenta Miloše Zemana na dovolené na Vysočině, kterými česká média hojně zásobovala své čtenáře, se staly terčem lidové tvořivosti. Po sociálních sítích koluje celá řada žertovných koláží.

To jsou fóry: Vtipálkové se vyřádili na Miloši Zemanovi na dovolené
Foto: Hana Brožková
Popisek: Prezident Miloš Zeman během rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz
reklama

Uživatele sociálních sítí asi nejvíce zaujala fotografie, která zachycuje prezidenta Zemana při cestě na Veselský rybník, který česká hlava státu pravidelně brázdí na nafukovacím gumovém člunu. Ve skupině Český politický bizár se tak kupříkladu objevila koláž, která poukazuje na diametrální odlišnost prezentace současné české hlavy státu a prvního československého prezidenta Tomáše G. Masaryka.

Prezidentovo odhalení se do půli těla zase v některých uživatelích Facebooku vyvolalo asociace s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, který se takto nechal již několikrát zachytit.

Do ruské provenience sáhl i další uživatel Facebooku, který se nechal inspirovat prezidentovými šortkami. Vzpomněl si totiž, že podobné nosil vlk z pohádky Jen počkej zajíci.

Smyšlená postava se objevila ještě jednou – v tomto případě autor sáhl do české tvorby a vytáhl Polednici.  

Na sociálních sítích je k vidění také koláž – prezident plující v gumovém člunu na okraj vodopádu.  

A vody se rozestoupily...

Terčem lidové tvořivosti se stal i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který prozatím marně hledá článek novináře Ferdinanda Peroutky Hitler je gentleman.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: luš
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Půlka obyvatel říká, že si nic nedělá ani z příznaků, hromoval Hamáček. Takže vláda výrazně omezila pohyb, do ulic policie a armáda

22:38 Půlka obyvatel říká, že si nic nedělá ani z příznaků, hromoval Hamáček. Takže vláda výrazně omezila pohyb, do ulic policie a armáda

Vláda vyhlásila opět nouzový stav. Od pondělí na tři týdny bude také výrazně omezen pohyb osob. Pro …