To už tu bylo. Svěrák podpořil Pavla tím, co dělal i Babiš

22.12.2022 10:36 | Ze sítí

Prezidentská kampaň jde do finále a jednotliví kandidáti se předhánějí v tom, kdo ze známých osobností jim vyjádří podporu. Výjimkou není ani generál Pavel, který po vzoru Andreje Babiše použil k identifikaci svých příznivců kšiltovky. Na rozdíl od těch Babišových tam ale nemá Silné Česko, ale Generál. Jeho podporovatelé si ve volebním klipu čepici předávají společně s tím, proč zrovna oni budou volit generála Pavla.

To už tu bylo. Svěrák podpořil Pavla tím, co dělal i Babiš
Foto: FCB
Popisek: Zdeněk Svěrák podpořil Pavla kšiltovkou

„Děkuji vám všem za veřejnou podporu, kterou se nebojíte ukázat. Každého hlasu a každého důvodu, proč mě budete volit, si opravdu vážím,“ tímto poděkováním generála Pavla zmíněné video končí.

„Děkuji – a hlavně přijďte volit! Protože bez vás všech by to nešlo. To zvládneme.“

Pojďme ale na jeho začátek. Tam najdeme vzkaz Zdeňka Svěráka následovaný dalšími, kteří se dělí o své důvody, proč Pavla podporují.

„Protože jako je dobré, vyvolit si za manželku děvče do nepohody, tak je dobré zvolit si za prezidenta mužského do nepohody,“ podělil se o svoji motivaci na úvod klipu herec a scenárista Zdeněk Svěrák a předal kšiltovku Táně Kuchařové.

„Protože volím zkušenost a jistotu,“ sdělila národu bývalá Miss World.

„Protože bude dělat správná rozhodnutí, ne ta populistická,“ přispěl svým názorem také herec Vladimír Polívka a čepice od něj „putovala“ k dalšímu protagonistovi.

Tím byla herečka Kristýna Frejová, která si myslí, že je na Hradě třeba vyvětrat.

Následovali další herci, kteří přispěchali se svou podporou třeba proto, že Pavel nikdy nepodceňoval Putinovské Rusko, nebo že se vedle generála cítí klidně a bezpečně, či proto, že mluví dobře nejen česky.

Nemohla chybět ani manželka Petra Pavla, která bude generála volit, protože je její manžel a věří mu.

Ve videu se vystřídala spousta dalších podporovatelů, kteří si předávali štafetu pomocí čepice s nápisem Generál.

A vše nasvědčuje tomu, že se jejich řady budou ještě rozrůstat. Video je doplněno o vzkaz a poděkování generála Pavla, který to naznačuje.

„Pokud se budete chtít připojit k podporovatelské štafetě, budu rád, když nahrajete podobné video do komentářů, pošlete mi ho do soukromé zprávy, na mail kontakt@generalpavel.cz nebo ho publikujete veřejně a označíte mě. Děkuji vám.“

 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: MaA

Zkušenosti

Podle všeho se nad vámi stahují mračna a eurokomisařkou zřejmě nebudete. Co říkáte na to, že jste u vládní koalice ztratila podporu? A nemyslíte, že vzhledem k vaší kauze a 0 zkušenostem s politikou byste se nominace měla vzdát sama? Neuvažovala jste o tom? Netvrdím, že nemáte být v politice, ale ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Kdysi dávno jsemsi Svěráka , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVoltra , 22.12.2022 16:06:41
docela vážil. Ale to je minulost. V poslední době se z něj stal idiot.

|  10 |  0

Další články z rubriky

Znepokojený EU aktivista. Volby nedopadly, tak začal hledat nepřítele

21:30 Znepokojený EU aktivista. Volby nedopadly, tak začal hledat nepřítele

Prounijní aktivista Tomasz Peszyński bije na poplach, že je potřeba „zastavit vekou populistickou re…