Tohle provedl tátovi? Jakub Železný to v sobě neudržel

19.06.2020 7:33

Moderátor veřejnoprávní České televize Jakub Železný si tak trochu na sociální síti utahuje z hnutí Trikolóra. Nebylo by to až tak neobvyklé, kdyby se jeho otec Vladimír Železný nevracel do politiky právě v dresu Trikolóry.

Tohle provedl tátovi? Jakub Železný to v sobě neudržel
Foto: reproČT
Popisek: Jakub Železný - moderátor Události, komentáře

Anketa

Je Nora Fridrichová kvalitní novinářka?

7%
93%
hlasovalo: 26682 lidí
Bývalý ředitel Novy, europoslanec a senátor Vladimír Železný bude za hnutí Trikolóra v podzimních volbách do Senátu kandidovat ve Znojmě, právě zde byl na senátorském post dva roky od roku 2002. Předčasně jej však opustil a nastoupil na pětileté funkční období do Evropského parlamentu.

„Vracím se hlavně kvůli svým dětem, protože mi není lhostejné, v jaké době je s manželkou vychováváme. Není mi jedno, že se současný svět asi zbláznil,“ zdůvodnil svůj návrat do politiky Železný, který by si přál návrat k tradičním hodnotám.

Jakub Železný se proto jako správný syn rozhodl na hnutí Trikolóra posvítit a při hledání na internetu zjistil zajímavé věci, díky kterým se na svém twitteru bavil na účet Klausova hnutí.

„Z čistě osobních důvodů jsem dnes hledal cosi o hnutí @volimtrikoloru, zadal jistá klíčová slova a... zjevil se i e-shop, kde mají stříbrný hliníkový otvírák s logem hnutí. Takto genderově vyvážený otvírák by jistě ocenili i v jiných hnutích/stranách. Mě k tomu víc nenapadá,“ napsal Jakub Železný.

Mnohé svým vtipem pobavil, někteří jej i politovali: „Není to v rodinách jednoduché, že? Ale před vámi smekám a vážím si vás! /ro mne jste vynikající ve svém oboru,“ napsala Iva Fiala

Jiné naopak velmi rozzlobil: „Mně se líbí, jak odpůrci Trikolóry už musí sahat i po otvíráku, aby Klause ml. znemožnili. Ale, kdo je to Trikolóra? To není jen Václav Klaus. Je to i vynikající ekonomka Šichtařová, hodnotově zásadový, vynikající ekon. Petr Mach, nebo bývalý ředitel TV NOVA Železný,“ zdůraznil například Robin Müller.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jestřábi jedou umělou kampaň proti Rusku. Václav Klaus neviděl žádné důkazy. A nakonec se vysmál čínobijci Topolánkovi

15:57 Jestřábi jedou umělou kampaň proti Rusku. Václav Klaus neviděl žádné důkazy. A nakonec se vysmál čínobijci Topolánkovi

Moderátor internetové televize XTV oznámil start dvanáctého rozhovoru s Václavem Klausem. A druhý če…