Ťok taxikářům slíbil kulatý stůl s poslanci

23.02.2018 13:22 | Zprávy
autor: mp

Ministr dopravy Dan Ťok chce uspořádat v Poslanecké sněmovně kulatý stůl, kde by se zástupci taxi služeb sešli s poslanci a vysvětlili jim reálný problém se službou Uber, napsala ČTK.

Ťok taxikářům slíbil kulatý stůl s poslanci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr dopravy v demisi Dan Ťok

Ťok to dnes taxikářům slíbil na pravidelném jednání pracovní skupiny, která má problematiku taxi řešit. Po schůzce to sdělil novinářům.

Podle ministra by se kulatý stůl měl uskutečnit na půdě sněmovního hospodářského výboru v nejbližším možném termínu. Dodal, že zatím nemá informaci o tom, zda budou taxikáři v pondělí opět stávkovat. Sdružení českých taxikářů však již avizovalo, že se protest uskuteční.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babišův Švejk, parlamentní rekreace a tlustí Američané. Byli jsme v Haškově Lipnici

11:29 Babišův Švejk, parlamentní rekreace a tlustí Američané. Byli jsme v Haškově Lipnici

„Politika je pro malé děti.“ Na tenhle citát jsme narazili v muzeu a domě spisovatele Jaroslava Hašk…