Ťokův průsmyk. Přes D1 neprojdou. Internet řve smíchy nad anabází americké armády v ČR

31.05.2019 9:58

Konvoj americké armády projíždějící přes Českou republiku v noci opustil naše území, ale jak je zvykem Čechů, Moravanů a Slezanů, dál si tropí žerty z kolapsu dálnice D1, k němuž došlo právě v důsledku přesunu vojáků USA přes naše území. Ukázalo se možná, že dálnice D1 je nejvýraznějším obranným prvkem v naší bezpečnostní strategii, protože se přes ni nedokázala bez problémů dostat ani v současnosti nejmodernější armáda světa.

Ťokův průsmyk. Přes D1 neprojdou. Internet řve smíchy nad anabází americké armády v ČR
Foto: Radim Panenka
Popisek: Přesun konvoje americké armády přes Českou republiku
reklama

„O bezpečnost České republiky obavu nemám! Případná invazní armáda totiž stejně neprojede,“ napsal na sociální síti Facebook pražský zastupitel Ondřej Mirovský (Zelení) v narážce na kolaps, kterým si ve čtvrtek prošla dálnice D1.

Neúspěšnou kandidátku do Evropského parlamentu, advokátku Kláru Samkovou zaujala žádost kolující po sociální síti, která navrhuje povýšit bývalého ministra dopravy za hnutí ANO Dana Ťoka do hodnosti generála, protože ukázal, jak se opravdu vede moderní válka. Dokázal zastavit armádu s pomocí dálnice.

„Žižka měl vozovou hradu, dnes máme D1. Žádná armáda světa neprojde. Tak přísaháme, stojí v jednom ze zvolání, které se objevilo na sociální síti. Další doporučují dát bývalému ministru Ťokovi Nobelovu cenu za mír, protože dokázal s pomocí D1 zastavit i takřka nezastavitelnou americkou armádu.