Topolánek: Babiš je sráč. Idioti volí idioty

03.07.2018 14:10

Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše. A padly verbální facky těžkého kalibru. Ve svém tweetu vzpomíná Topolánek na časy, kdy byl ještě premiérem.

Topolánek: Babiš je sráč. Idioti volí idioty
Foto: Vít Hassan
Popisek: Kandidát na prezidenta Mirek Topolánek s manželkou Lucií Talmanovou
reklama

Kauza Poche zřejmě přiměla Topolánka znovu dát na odiv své názory a zkušenosti. Bývalý premiér a předseda ODS psal tento Tweet v době, kdy se rozhodovalo, zda Zeman Pocheho měl nebo neměl jmenovat a zda Babiš oficiálně navrhl či nenavrhl Jana Hamáčka místo něj. Napsal: „Kdysi jsem nesl na Hrad jméno Schwarzenberg. Mrzení bylo veliké, věříte? Ale: na Hradě byl nezpochybnitelný Demokrat, do Černínu mířil přesvědčený Evropan a ve Strakovce neuřádoval Sráč. A teď mě vzbuďte! Zlý sen! Zeman: ‚Babiš mi dal vybrat, koho mám jmenovat ministrem zahraničí‘.“

A pak to začalo. Topolánek si tradičně začal vyměňovat špičky s komentátory na svém Twitteru. Onehalph napsal: „Hehe – tak určitě ... to asi jen ve Vaší hlavě je v ČR 2 853 390 blbých důchodců a komunistů :-)“  Topolánek se bojí, že je jich víc.

 

Anketa

Osvědčil se Andrej Babiš ve funkci předsedy vlády?

75%
25%
hlasovalo: 11155 lidí

Onehalph si kopl do voličů, kteří dali hlas Topolánkovi: „Myslíte víc třeba o těch 221 689, kteří dali hlas Vám?“ Topolánek se rozepsal a podrobil kritice demokracii: „Podobně jako Vy mluvili v našich dějinách i jiní. V r. 1946, 1948, opakovaně. To, že většina národa, relativně demokraticky idiotsky volí idioty, neznamená nic jiného, než že idioti volí idiotsky idioty. Žádný jiný způsob vládnutí jak demokracie, nemá tyto sebezničující dopady.“

Jiní ho posílali do politického hrobu. „Mirku, Ty se schovej a vůbec nevylízej. Tolik zla, co jsi způsobil. Ti lidé nezapomněli a v prezidentských volbách jsi byl úplná nula, pan Nikdo,“ píše gross. „Tůdle, nůdle,“ vrací invektivu Topolánek.

A ani prezident Klaus neunikl hněvu komentátorů. Jan Doležal píše: „Demokrat na Hradě fakt nebyl – přesvědčuje nás o tom dnes a denně dodnes. Vlastně se tam moc nezměnilo. Ruskej šváb je tam pořád...“ S tím Topolánek nesouhlasil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zneužitý Donutil. Tohle nevěděl a nelíbí se mu to. Kdyby to bylo poprvé...

15:00 Zneužitý Donutil. Tohle nevěděl a nelíbí se mu to. Kdyby to bylo poprvé...

„Nechápu, že si tohle někdo může dovolit, aniž by se mě zeptal,“ reagoval herec Miroslav Donutil na …