Toskánsko v bledě modrém: Podnikatelé a politici vyjeli na dovolenou

20.08.2011 9:32 | Zprávy
autor: par

Politici a podnikatelé znovu společně na dovolené. Taková je praxe letošního léta. Hostí pátý nejbohatší Čech Marek Dospiva ze společnosti Penta Holding.

Toskánsko v bledě modrém: Podnikatelé a politici vyjeli na dovolenou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Richter

Deník Aha vystopoval skupinu politiků a podnikatelů na Ruzyni na terminálu pro soukromé lety. Vyrazit se chystali na Korfu do soukromé Dospivovy vily za jedenáct milionů eur.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Fiala: Bojujme! Demonstrace jsou úžasným nástrojem vyjádření občanů

19:10 Petr Fiala: Bojujme! Demonstrace jsou úžasným nástrojem vyjádření občanů

Bývalý premiér Petr Fiala (ODS) se nechal slyšet, že jeho hlavní starostí je, aby se za čtyři roky p…