Trauma Jakuba Železného. „Ublížil“ mu Volný a pak bylo ještě hůř

09.09.2021 8:56 | Ze sítí
autor: mp

Moderátor Jakub Železný do vysílání pozval Lubomíra Volného coby lídra Volného bloku pro sněmovní volby. Měl připravené otázky, na které odpovídají všichni lídři, ale s Lubomírem Volným rozhovor probíhal zcela mimo připravený rámec. Volný dal nekompromisně najevo, co si o otázkách z pera České televize myslí. Poté, co se Železný s Volným rozloučil, rozepsal se na sociální síti Twitter o tom, co se dělo po vysílání. Od Volného si prý vyslechl, že je lhář, což ho zasáhlo. A bylo ještě hůř. Pak se totiž dostavili Volného fanoušci.

Trauma Jakuba Železného. „Ublížil“ mu Volný a pak bylo ještě hůř
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Lubomír Volný v pořadu Události, komentáře v ČT24.

Česká televize poskytuje v rámci předvolební kampaně prostor všem lídrům politických stran a hnutí, kteří se budou 8. a 9. října ucházet o hlasy voličů. Tentokrát dostal prostor lídr Volného bloku Lubomír Volný. Zpovídal ho moderátor Událostí, komentářů Jakub Železný.

Rozhovor se nekonal přímo ve studiu, ale na dálku skrze kamery. Hned v úvodním záběru se objevil Volný držící před obličejem transparent s logem ČT a nápisem „Babiš drží Dvořáka, Okamura přicmrndává“. Před svůj obličej si jej v průběhu celého rozhovoru dával opakovaně.

„Asi vás nepřekvapí, pane Železný, že se mnou nezačnete žádnými anketními otázkami. Protože jste právě hrubě urazil mne, mého kolegu a mé přátele, kterým jste zamezil ve vstupu k vám do studia. Protože dodržujete nezákonná vládní opatření. Zatímco vy si sedíte v pohodlí studia na Kavčích horách, nás jste nechal stát venku,“ rozjel se Volný.

Železný se snažil vrátit k anketním otázkám, na které odpovídají všichni lídři pozvaní do ČT, ale Volný návrat k anketním otázkám nedovolil.

Železný se s dovolením snažil situaci ukočírovat a vrátit se zpět k otázkám. Volný jej ale zarazil: „Nedovolím, nedovolím,“ upozornil jej. „Jestli odmítáte odpovídat na otázky, tak asi nemá ten rozhovor smysl,“ rozhodil téměř rezignovaně moderátor rukama.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Občanství politiků

Také si myslím, že by ministr a nejen on, ale všichni politici, co zde chtějí kandidovat měli mít české občanství. Navrhnete to tedy dát do Ústavy? Pokud vím, nyní musí mít české občanství snad jen prezident nebo ani ten ne? A souhlasíte se mnou, že by se to mělo týkat všech politiků, i třeba těch k...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lipavský na Primě: Za bývalou vládu hovoří konkrétní výsledky. Kdo potřeboval, ten peníze dostal

13:59 Lipavský na Primě: Za bývalou vládu hovoří konkrétní výsledky. Kdo potřeboval, ten peníze dostal

„Byl to summit hanby pro Andreje Babiše,“ prohlásil k summitu EU v Bruselu exministr zahraničí Jan L…